La Liga | Real otočil s Valencií během dvou minut, trefili se Vinicius a Benzema | iSport.cz
19. září 2021 • 23:32

Real otočil s Valencií během dvou minut, trefili se Vinicius a Benzema

0
I přes frustraci musíte na děkovačku jít, říká Siegl. Proč dodnes nadává Haškovi?
Mountfield HK - Kladno: Jágr skvělou kličkou překonal Lukeše, 2:3

Fotbalisté Realu Madrid otočili díky dvěma brankám v posledních čtyřech minutách duel 5. kola španělské ligy a po výhře 2:1 nad Valencií se probojovali do čela tabulky. Na kontě mají nyní 15 bodů, o dva více než jejich městský rival a úřadující šampion Atlético Madrid.

O čtvrtém vítězství v aktuálním ročníku a třetím za sebou rozhodli v 86. minutě Vinícius Junior a dvě minuty po něm Karim Benzema. Valencie neudržela vedení, které jí zajistil v 66. minutě Hugo Duro. Po první prohře v ligové sezoně je s 10 body třetí.

Trenér Realu Carlo Ancelotti tak stylově oslavil svůj 800. zápas na lavičce týmu z elitních pěti lig Evropy a Vinícius Junior vstřelil pátý gól z pěti zápasů v aktuální sezoně La Ligy.

Real navíc neprohrál na hostujících hřištích 18 zápasů za sebou a vyrovnal svou nejdelší šňůru, kterou držel v letech 1996-97 a také v roce 2016.

Sérii tří vítězství za sebou přerušil San Sebastian, který je po bezbrankové remíze se Sevillou čtvrtý. Seville patří šestá příčka.