Betis Sevilla nasázel Espaňolu čtyři góly a pojistil si třetí místo

0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Fotbalisté Betisu Sevilla zvítězili v předehrávce 22. kola španělské ligy 4:1 na hřišti Espaňolu Barcelona a pojistili si třetí místo v tabulce za městským rivalem FC a vedoucím Realem Madrid. Před mistrovským Atléticem Madrid, jež má na čtvrtém místě odehráno o dva zápasy méně, má Betis náskok sedmi bodů.

Jedenáctý Espaňol se proti favoritovi dostal po čtvrt hodině do vedení díky Raúlu de Tomásovi. Ještě do poločasu ale vyrovnal z penalty Borja Iglesias a skóre otočil hlavou Guido Rodríguez. Po přestávce pak přidali pojišťovací branky opět Iglesias a Willian José. Domácí dohrávali od 81. minuty bez De Tomáse, jenž viděl v rychlém sledu dvě žluté karty.

Španělská fotbalová liga - 22. kolo:

Espaňol Barcelona - Betis Sevilla 1:4
Branky: 14. De Tomás - 31. z pen. a 53. Iglesias, 36. Rodríguez, 76. Willian José

1. Real 38 26 8 4 80:31 86
2. Barcelona 38 21 10 7 68:38 73
3. Atlético 38 21 8 9 65:43 71
4. Sevilla 38 18 16 4 53:30 70
5. Real Betis 38 19 8 11 62:40 65
6. Real Sociedad 38 17 11 10 40:37 62
7. Villarreal 38 16 11 11 63:37 59
8. Bilbao 38 14 13 11 43:36 55