Ronaldo dvěma góly převezl Mourinha s Čechem, Real porazil Chelsea 3:1

Autor: mto
0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

VIDEO | Skoro třiašedesát tisíc diváků si na slunné Floridě užilo královskou podívanou většinou určenou jen pro oči evropského diváka. Ve finále turnaje International Champions Cupu, který se hraje v rámci přípravy na další sezonu, se utkal Real Madrid a londýnská Chelsea. Výhru 3:1 obstaral dvěma góly do sítě Petra Čecha portugalský kanonýr Ronaldo.

Pohledný zápas sice začal nudnou pasáží, od čtrnácté minuty se ale američtí diváci začali bavit. Nejdříve rozvlnil síť za zády Petra Čecha Marcelo, aby o dvě minuty později vyrovnal za Chelsea parádním lobem Ramires.

Hosté: 16. Ramires

Domácí: Casillas – Arbeloa (46. Carvajal), Ramos, Pepe, Marcelo (72. Albiol) – Khedira, Modrić (72. Casemiro), Özil, Isco (85. Morata), Ronaldo – Benzema (70. Di María). Trenér: Carlo Ancelotti.

Hosté: Čech – Ivanović, Cahill, Terry (72. Azpilicueta), Cole – Lampard (46. De Bruyne), Ramires (72. Schurrle), Van Ginkel (72. Essien) – Oscar (46. Moses), Lukaku (46. Torres), Hazard. Trenér: José Mourinho.

Domácí: Arbeloa

Hosté: Lampard, Cahill

Sun Life Stadium, Miami Gardens

Obě mužstva nastoupila v plných sestavách a poprvé po návratu do Chelsea vedl proti Realu, svému bývalému klubu, londýnský klub trenér Jose Mourinho.

Gólman Chelsea Petr Čech se marně natahuje po střele Cristiana Ronalda ve finále Champions Cupu

Tomu neudělal radost především Cristiano Ronaldo. Ten nejdříve ve 31. minutě poslal své mužstvo vydařenou ranou z přímého kopu do vedení a pak po tlaku soupeře v 57. minutě také uzavřel skóre. Navíc musel v zápase strpět několik ostrých zákroků soupeře.

Přesto byl společně se skvělým gólmanem Ikerem Casillasem hlavním hrdinou právě on.