6. července 2015 • 21:41

Gecov podepsal ve Wroclawi. Bude hrát na stadionu, kde slavili Češi

TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

VÍME PRVNÍ | Česká reprezentace tu na EURO v roce 2012 odehrála s úspěchem celou základní skupinu. Teď se polská Wroclaw stane domovem dalšího českého fotbalisty. Marcela Gecova. Dnes odpoledne byl potvrzen příchod 27letého záložníka do klubu Slask, kde podepsal dvouletou smlouvu.V Rapidu Bukurešť mu doběhl půlroční kontrakt, v létě se stal volným hráčem. Ale bez práce nezůstane, odedneška je Marcel Gecov hráčem ambiciózního Slasku Wroclaw, který se v minulé sezoně Ekstraklasy umístil na čtvrtém místě.

„Pro Marcela je to dobrá adresa, solidní klub,“ potvrzuje dvouleté usazení v Polsku Gecovův manažer Jiří Müller. Slask díky dobrému umístění čeká předkolo Evropské ligy.

Gecov strávil minulé jaro v Rapidu Bukurešť, kde hned ve svém prvním utkání zařídil gólem výhru 1:0 nad úhlavním nepřítelem Steauou. Celkem zapsal sedmnáct startů a tři trefy, přesto se s týmem neubránil pádu do druhé ligy. 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze