18. srpna 2015 • 04:20

Češi bez minuty na hřišti! V Anglii čeká Vydra, sedí i Kadlec či Pekhart

Autor:
 • Libor Kozák, Matěj Vydra i Václav Kadlec zatím neodehráli v nové sezoně ani jednu ligovou minutu Libor Kozák, Matěj Vydra i Václav Kadlec zatím neodehráli v nové sezoně ani jednu ligovou minutuFOTO:

  Není to příjemný pohled. Jak pro české fanoušky tak pro trenéra reprezentace Pavla Vrbu. Čeští hráči v zahraničích top ligách zažívají krušné časy. V Premier League nastupuje z pěti zástupců pouze Petr Čech, v bundeslize zase pouze vysedávají na lavičce Václav Kadlec či Tomáš Pekhart. Na hráče, kteří v uplynulém víkendu neodehráli ani minutu, přestože byli připravení, se podívejte v článku.

 • Matěj Vydra

  Útočník, 23 let
  Klub: Watford

  Ve druhé lize střílel góly, na start za Watford v Premier League ale čeká. „Možná to bude ještě chvíli trvat, Vydra musí přidat,“ vysvětlil nový trenér anglického celku Quique Sánchez Flores. Stejně jako v prvním zápase byl i ve druhém kole pouze na lavičce a v bezbrankovém duelu proti WBA se na hřiště nedostal.

  Matěj Vydra teď moc důvodů k radosti nemáMatěj Vydra teď moc důvodů k radosti nemá

 • Daniel Pudil

  Obránce/záložník, 29 let
  Klub: Watford

  Zatímco u Vydry se čekalo větší herní vytížení, u Daniela Pudila bylo jasné, že bude spíše žolíkem. Jenže v tuto chvíli to vypadá, že bude mít vůbec těžké zůstat v kádru. V prvním utkání zůstal na lavičce, ve druhém byl jen na tribuně.

  Daniel PudilDaniel Pudil

 • Libor Kozák

  Útočník, 26 let
  Klub: Aston Villa

  Po dlouhém zranění to má v Aston Ville těžké, pravděpodobně odejde na hostování. Ve druhém kole se proti Manchesteru United sice dostal alespoň na lavičku, ale na hřišti si nepřipsal ani minutu. Přestože domácí prohrávali, kouč mu důvěru nedal.

  Libor KozákLibor Kozák

 • Václav Kadlec

  Útočník, 23 let
  Klub: Eintracht Frankfurt

  Po výborném půlroce ve Spartě věřil, že se konečně prosadí v bundeslize nastálo. Ale zatím to tak nevypadá. V prvním kole zůstal pouze mezi náhradníky. Staronový kouč Frankfurtu Armin Veh mu šanci nedal, i když tým prohrával. 

  SESTŘIH Bundesligy: Wolfsburg - Frankfurt 2:1, Kadlec nehrál

 • Tomáš Pekhart

  Útočník, 25 let
  Klub: Ingolstadt

  Ve druhé lize prakticky nenastupoval. Přesto po postupu mezi elitu věřil, že dostane mnohem více šancí. Jenže Ingolstadt sází na jiné koně, Pekhartův styl už vyšel z módy. V prvním utkání, které nováček překvapivě vyhrál, nebyl ani na lavičce.

  Tomáš PekhartTomáš Pekhart

 • Petr Jiráček

  Záložník, 29 let
  Klub: Hamburk

  V Hamburku mu před sezonou řekli na rovinu, že si asi příliš nezahraje. Má svolení k odchodu. Jiráček ale nikam neutíká, o šanci se chce porvat. Příliš slibně to každopádně nevypadá. V prvním utkání na půdě Bayernu nebyl ani mezi náhradníky. 

  SESTŘIH Bundesligy: Bayern Mnichov - Hamburk 5:0

 Klasická verze
Mobilní verze