Krmenčík v poslední minutě rozhodl Řecký pohár! PAOK zdolal Olympiakos

Autor: ČTK, krm
1
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?
SESTŘIH: Everton - Liverpool 2:0. Překvapení v Merseyside derby, Reds se vzdaluje titul

Reprezentační útočník Michael Krmenčík vstřelil vítězný gól ve finále fotbalového Řeckého poháru, ve kterém jeho PAOK Soluň zdolal mistrovský Olympiakos Pireus 2:1. PAOK získal domácí pohár počtvrté v řadě.

Favorizovaný Olympiakos musel po Vierinhově penaltě dotahovat, což se povedlo krátce po změně stran M‘Vilovi. V 80. minutě přišel na hřiště místo Swiderského Krmenčík a v závěru základní hrací doby rozhodl. V 90. minutě si naběhl na chytrou Živkovičovu patičku za obranu a střelou na přední tyč s přehledem zakončil.

Krmenčík vstřelil devátou soutěžní branku v dresu řeckého klubu, v poháru se trefil pětkrát. Pro osmadvacetiletého bývalého útočníka Plzně to byl poslední zápas za PAOK, po sezoně mu končí hostování z Brugg.

Finále fotbalového Řeckého poháru v Aténách:

PAOK Soluň - Olympiakos Pireus 2:1 (za vítěze gól Krmenčík).

1

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.