3. srpna 2015 • 16:13

Přímé přenosy všech zápasů 1. české ligy zdarma a bez zpoždění? Letos pouze na TV Tipsport

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí
13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester 13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester
VŠECHNA VIDEA ZDE

Začátek nového ročníku nejvyšší fotbalové soutěže je tady. Jedinou televizí, která letos nabídne všechny ligové zápasy a navíc bez zpoždění, je internetová TV Tipsport. Pro aktivní sázkaře Tipsportu jsou veškeré přenosy této televize zdarma.A jak je to s nabídkou ostatních televizních stanic? Ty nejatraktivnější duely každého kola budou k vidění na placeném kanálu O2 TV. Pokud budete chtít v televizi sledovat Spartu proti Plzni nebo derby Sparta – Slavia, budete si muset za sledování zaplatit. Na internetové sportovní televizi TV Tipsport budou ale i takové zápasy pro všechny aktivní sázkaře zdarma. Stačí si založit účet u Tipsportu.

Česká televize bude na svém sportovním kanálu ČT Sport vysílat z každého kola pouze omezený počet přímých přenosů a ty největší trháky mezi nimi nebudou. Naopak kompletní porci ligových zápasů z každého kola vysílají některé zpravodajské sportovní portály. Jejich přenosy jsou ale o minutu a půl zpožděné. Pro opravdového sportovního fanouška, který si chce zápas svého oblíbeného týmu pořádně vychutnat, jsou takové přenosy samozřejmě nepoužitelné.

Sledujte všechny zápasy nejvyšší fotbalové soutěže online a skutečně „živě“ bez zpoždění na TV Tipsport. Založte si ZDE účet u Tipsportu a k registraci dostanete úplně zdarma 150 Kč na první sázky a vstupní bonus až 50 000 Kč.

 

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>
Klasická verze
Mobilní verze