Vácha ukázal, jak boxuje. Vyzve na souboj Štáfka? Ten by mě zbil jak psa | iSport.cz
26. prosince 2019 • 04:50

Vácha ukázal, jak boxuje. Vyzve na souboj Štáfka? Ten by mě zbil jak psa

Autor: TV iSport
TOP VIDEA
Kladno - Sparta: Jágr si vzal puk za bránou a dostal ho za Machovského, 3:2
KARLOS SHOW: O hokejových b(p)itkách a síle mysli. Kouč Jelínek vs. nevěřící Vémola
VŠECHNA VIDEA ZDE

Primárně se pořád věnuje fotbalu, velký vztah ale má i k bojovým sportům. Kapitán béčka Sparty Lukáš Vácha v novém díle pořadu Se Simonou promluvil o svých boxerských trénincích, zvýšenému zájmu o MMA i případném zápasu s hercem Jakubem Štáfkem. „Psal jsem mu, že bychom si mohli zatrénovat. Ale když jsem teď koukal na jeho míry, asi by mě zbil jak psa,“ směje se třicetiletý záložník.Vácha kromě fotbalových tréninků pravidelně absolvuje i ty boxerské. Co z tělocvičny může využít na hřišti? „Koordinace, timing, úhyby. Je dobré to skloubit, všestrannost je důležitá,“ vypočítává.

Jednou by se nebránil ani ostrému zápasu, ať už v ringu či kleci. „Někdy bych si to chtěl zkusit, ale stálo by to spoustu úsilí. Musel bych se tomu věnovat naplno, takže jedině až po konci kariéry. Ale proč ne?“ říká.

Jako fanoušek má blízko ke Connoru McGregorovi, sledoval ovšem i Zápas století mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem, který ovládl slovenský bojovník. „Už na vážení jsem viděl, že Attila to chce víc. Fandil jsem mu,“ přiznává Vácha.

Co říká na bojovou kariéru Jakuba Štáfka? Vnímá rostoucí popularitu MMA v Česku? A jak často se boxu sám věnuje? Odpovědi najdete v novém díle pořadu Se Simonou!

 
Články odjinud


Články odjinud