Siegl o životě po kariéře: Znáte autodopravu Siegl? Tak ta není moje | iSport.cz
24. listopadu 2020 • 20:00

Siegl o životě po kariéře: Znáte autodopravu Siegl? Tak ta není moje

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: VAR se až na výjimku osvědčil. Měly se pískat slávistické penalty?
iSport podcast: Kdy se vrátí Hložek? Bude mít Vitík přednost před novým stoperem?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sparťanská legenda, čtyřnásobný král střelců a jedenáctinásobný mistr. Bývalý útočník Horst Siegl je stále vidět, i když svoji hráčskou kariéru uzavřel už před 14 lety. V podcastu Západy kariéry, který produkuje Red Bull, probral také okolnosti své trenérské dráhy a další aktivity.Když v roce 2006 ukončil kariéru jako hráč v Mostě, přesídlil Siegl opět do Sparty, ovšem jako asistent trenéra Michala Bílka. Kromě Letné zkusil angažmá také ve Slovanu Bratislava. A dnes…? Není rentiér, jak by si někdo mohl myslet…  „Víte, jak po Praze jezdí autodoprava Siegl? Tak to není moje,“ směje se někdejší vyhlášený kanonýr. Rád by se znovu vrátil k trénování. „Chybí mi kabina a kontakt s hráči,“ podotýká.

Jak je na tom s dalšími aktivitami? „Měl jsem penzion v Krušných horách u nás v Abertamech. A pak také mám svůj tým, objíždíme zemi a rozdáváme radost fotbalem,“ řekl Siegl s tím, že během léta dají i třicet zápasů.

Pro fanoušky je nejviditelnější jako televizní expert při ligových přenosech na O2 TV Sport. „Jsem tak dál u fotbalu, musím si držet přehled. Pak ale slyšíš: Mluví proti Spartě, je zapšklý. Jenže já už tam nejsem deset let…,“ vysvětluje.

Celou epizodu podcastu Západy kariéry najdeš na SpotifyApple Podcasts a dalších streamovacích platformách.

Horst Siegl a Jozef Chovanec na Letné na podzim 2014, kdy vedli Slovan Bratislava
Horst Siegl a Jozef Chovanec na Letné na podzim 2014, kdy vedli Slovan Bratislava

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud