6. prosince 2022 • 19:10

Pelého stav se zlepšil, oznámili lékaři. Brazilci ho po výhře zdravili

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Od nájezdů s Finy po zlatou trefu Pastrňáka. Podívejte se na všechny české góly na MS
Chybí levá noha, Červ odsune Krejčího na stopera. Co křídla a základní sestava?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zdravotní stav fotbalové legendy Pelého se po prodělané infekci dýchacích cest zlepšil. Dnes to oznámili v prohlášení lékaři z nemocnice Alberta Einsteina v Sao Paulu, kde je dvaaosmdesátiletý Brazilec hospitalizován od minulého úterý.„Pelého zdravotní stav se postupně zlepšuje, především co se týče infekce dýchacích cest. Zůstává na standardním pokoji, vykazuje stabilní hodnoty vitálních funkcí, je při vědomí a nemá žádné komplikace,“ napsali lékaři.

Trojnásobný mistr světa Pelé se od loňského září léčí pomocí chemoterapie s rakovinou tlustého střeva. Jeho rodina v neděli popřela zprávy některých médií, že je fotbalová legenda v paliativní péči.

Pelé podpořil prostřednictvím sociálních sítí své krajany na mistrovství světa v Kataru před pondělním osmifinále proti Koreji. Neymar a spol. ho po jednoznačném vítězství 4:1 zase na dálku pozdravili přímo ze hřiště u transparentu s jeho podobiznou.

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Nominace Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.

Fotbal dnes * Evropská liga * Program MS v hokeji

Články odjinud


Články odjinud