Kladnu se vrátila hvězda. Jágr je v Česku, už trénoval s týmem

Jaromír Jágr během tréninku na zimním stadionu na Kladně
Jaromír Jágr už se vrátil z USA, na ledě trénoval se svým Kladnem
Jaromír Jágr se na kladenském ledě potkal i s obráncem Tampy Bay Radko Gudasem
3
Fotogalerie
zej
Domácí soutěže
Začít diskusi (0)

VIDEO | Hokejové Kladno už má zpět svého šéfa. Jaromír Jágr, většinový majitel klubu, se vrátil ze zámoří a dneska už si krátce zatrénoval s týmem. Dopoledne strávil necelou hodinku na ledě spolu s mužstvem, jenž se bude snažit prodrat z první ligy zpátky mezi elitu.

„Víme, že nás nečeká rozhodně nic lehkého, ale uděláme maximum, abychom se na sezonu co nejlépe připravili,“ reagovala hokejová legenda, která po nedávné rezignaci Václava Bartoše klub i momentálně řídí.

Tréninky, jednání, spousta schůzek. Hvězdnému majiteli tedy začíná perné období. Po měsíci a půl, který strávil v Americe, si moc neoddychne.
„Čeká mě dost práce,“ uvědomuje si Jágr, který v Kalifornii v poslední době tvrdě trénoval.

Video placeholder
Jákr trénuje v Kladně • Barbora Reichová (TV iSport)


„Takže bych to ani nenazval dovolenou. Hodně jsem se připravoval, navíc jsem pochopitelně i na dálku řešil Kladno. Neustále jsem na to myslel, je to velká zodpovědnost,“ vrátil se ke svému mateřskému klubu, v němž drží sedmdesátiprocentní podíl.

Jágr si po tréninku s týmem ještě přidával, vedle mantinelu na suchu pálil ocelové puky. "Musím vedle Kladna myslet i na to, abych se co nejlíp připravil na svou sezonu v Devils. To je pořád moje hlavní práce," dodává 42letý útočník.

Video placeholder
Jaromír Jágr se po návratu z USA začal připravovat na Kladně • Zdeněk Janda

Rozhovor s Jaromírem Jágrem čtěte v zítřejším vydání deníku Sport

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů