Hrachovina dostal čtyři góly za třináct minut, jeho Astana končí

0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Dominik Hrachovina inkasoval v brance Astany v pátém čtvrtfinále play off Kontinentální hokejové ligy s Omskem čtyři góly během 13 minut v druhé třetině. Poté ho vystřídal Henrik Karlsson, který dostal ještě jednu branku, Barys prohrál na ledě Avangardu 3:5 a sezona pro něj skončila. Omsk narazí ve finále Východní konference na lepšího z dvojice Jekatěrinburg - Ufa, která vede v sérii 3:1. Pátý zápas se nyní hraje.

Pro Astanu přitom začalo dnešní utkání slibně. Po dvou brankách Matta Frattina vedla v úvodu druhé třetiny 2:0, ale pak mezi 24. a 37. minutou hosté čtyřmi góly skóre otočili a poslali Hrachovinu na střídačku.

Omsk nakonec vyhrál třetí domácí zápas po sobě a do semifinále postoupil poprvé od roku 2012, kdy neuspěl až ve finálové sérii Gagarinova poháru.