1. srpna 2021 • 03:30

Sázky na vlastní zápasy? Kanea vyšetřuje NHL, obvinila ho manželka

Autor: ČTK, mas
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Zlato? Věřím tomu. Z týmu cítím flow, říká Jandač. Nominace? Štěstí přeje připraveným
SESTŘIH: Česko - Švédsko 7:3. Nároďák se porve o zlato, finále po 14 letech!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vedení NHL uvedlo, že se začne zabývat podezřením, že Evander Kane sází na vlastní zápasy a navíc se je snaží úmyslně prohrát. Útočníka San Jose z toho obvinila v příspěvcích na instagramu jeho manželka, s níž má podle všeho aktuálně napjaté vztahy.„Jak může NHL nechat chorobně závislého člověka na sázení stále působit v soutěži, když zjevně kvůli zisku vypouští zápasy? Může se někdo zeptat (komisionáře) Garyho Bettmana, jak mohou nechat hráče sázet na vlastní zápasy?“ napsala Anna Kaneová. V jiném příspěvku zase svého manžela nařkla, že odjel na dovolenou do Evropy a nechal ji doma bez prostředků, takže musela prodat svůj svatební prsten, aby mohla koupit dětskou výživu pro jejich roční dceru.

Vedení soutěže oznámilo, že tvrzení Kaneovy manželky prověří, vyšetřování podpořilo i San Jose. „Bezúhonnost našeho sportu je pro nás klíčová a NHL bere tato obvinění velmi vážně,“ uvedli představitelé soutěže.

Kaneova záliba v sázení vyšla najevo už dříve. V roce 2019 kanadského útočníka žalovalo kasino v Las Vegas za to, že nezaplatil dluh ve výši 500 tisíc dolarů (téměř 11 milionů korun), které prohrál během play off proti místním Golden Knights.

Devětadvacetiletý Kane má za sebou třetí rok ze sedmiletého kontraktu na 49 milionů dolarů. Bývalý hráč Atlanty a Buffala byl v minulé sezoně se 49 body z 56 zápasů nejproduktivnějším hráčem San Jose před Tomášem Hertlem.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud