Zámořské premiéry. Své první trefy slavili Zacha i Pastrňák | iSport.cz
13. října 2014 • 12:00

Zámořské premiéry. Své první trefy slavili Zacha i Pastrňák

Autor: mto
Pavel Zacha a David Pastrňák už v zámoří poznali gólovou radost.
TOP VIDEA
TOP MOMENTY 20. kola: Vrbova hořká rozlučka s Plzní a slávistický koncert TOP MOMENTY 20. kola: Vrbova hořká rozlučka s Plzní a slávistický koncert
Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Oba patří mezi největší české hokejové talenty součanosti a oba si téměř na den přesně vyzkoušeli, jaké to je v zámoří vstřelit gól. Pavel Zacha uspěl poprvé v dresu Sarnie v OHL v pátek, o den později uspěl v dresu Providence v AHL také technik David Pastrňák.Sedmnáctiletý Zacha čekal na svůj první gólový úspěch déle. Premiérovou trefu v OHL si choval do šestého utkání proti týmu Saginaw a pomohl k výhře 3:1. "Samozřejmě jsem moc rád. Už to muselo přijít," vzkázal útočník skrze svou Facebookovou stránku. Na první gólový zářez Pavla Zachy se podívejte ZDE.

Gólový úspěch bývalému hráči Liberce dodal ještě větší chuť do hry. Hned o den později přijel do Sarnie tým Windsoru a domácí mužstvo ho vypráskalo v poměru 9:2. Zacha přispěl gólem a dvěma nahrávkami a utkání zakončil s parádní bilancí +5.

To druhý český náctiletý borec na svou první trefu v novém dresu čekal jen dvě utkání. David Pastrňák poprvé skóroval na ledě Portlandu a u branky pořádně ukázal, co všechno umí. Rychlá klička, přehled na ledě, blesková střela švihem a puk byl v bráně. "Konečně, už jsem málem zapomněl, jaké to je vstřelit gól," napsal si osmnáctiletý útočník na svůj Twitter.

 
Články odjinud


Články odjinud