Autor: iSport.cz
0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Už tušil, že do konce sezony mu zbývá jen něco málo přes minutu, tak se pustil do kroku, který by si asi za normálních okolností nedovolil. Brankář Branislav Konrád z Dukly Trenčín v play off Slovenské hokejové extraligy vystřihl parádní jesličky jednomu z protihráčů přímo před vlastní odkrytou klecí.

Byla to spíše šťastná náhoda, nebo souboj nervů? To ví asi jen sám sedmadvacetiletý Konrád. V 59. minutě pátého utkání play off mezi jeho Duklou a Banskou Bystricí už pravda o mnoho nešlo. Trenčín v tu chvílí prohrával 2:4 a k tomu 1:3 na zápasy. Konrád tušil, že konec sezony je blízko.

Přesto byl jeho kousek brilantní a netradiční. Navíc si ho dovolil na pořádně zkušeného hráče, bvýalého forvarda Pittsburghu, CSKA Moskva, či Lva Praha Tomáše Surového. A ten mu jeho dílo zbaštil.