VIDEO: Hokejový Neuer! Brankář si dovolil hodně odvážnou kličkou | iSport.cz
11. března 2015 • 11:21

VIDEO: Hokejový Neuer! Brankář si dovolil hodně odvážnou kličkou

Autor: iSport.cz
Brano Konrád si se Surovým poradil hladce.
TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už tušil, že do konce sezony mu zbývá jen něco málo přes minutu, tak se pustil do kroku, který by si asi za normálních okolností nedovolil. Brankář Branislav Konrád z Dukly Trenčín v play off Slovenské hokejové extraligy vystřihl parádní jesličky jednomu z protihráčů přímo před vlastní odkrytou klecí.Byla to spíše šťastná náhoda, nebo souboj nervů? To ví asi jen sám sedmadvacetiletý Konrád. V 59. minutě pátého utkání play off mezi jeho Duklou a Banskou Bystricí už pravda o mnoho nešlo. Trenčín v tu chvílí prohrával 2:4 a k tomu 1:3 na zápasy. Konrád tušil, že konec sezony je blízko.

Přesto byl jeho kousek brilantní a netradiční. Navíc si ho dovolil na pořádně zkušeného hráče, bvýalého forvarda Pittsburghu, CSKA Moskva, či Lva Praha Tomáše Surového. A ten mu jeho dílo zbaštil.

 
Články odjinud