5. března 2017 • 21:51

Znojmo s Klagenfurtem počtvrté padlo a sezona mu ve čtvrtfinále končí

0
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby

Hokejisté Znojma na svou loňskou účast ve finále mezinárodní rakouské ligy EBEL nenavážou. Orli podlehli v prvním kole play off 0:4 na zápasy Klagenfurtu, jehož branku hájí český gólman Tomáš Duba.

NEdělní čtvrtý duel čtvrtfinálové série prohráli svěřenci trenéra Romana Šimíčka 2:3 v druhém prodloužení. Šestou sezonu Orlů v EBEL ukončil v 83. minutě Thomas Koch střelou pod horní tyčku branky Marka Schwarze.

Znojmo působí v soutěži od roku 2011. V této sezoně absolvoval bývalý český extraligový klub zřejmě nejproblematičtější základní část v EBEL a postup do play off si zajistil až v posledním kole. Čtvrtfinále bylo pro Orly konečnou ve všech ročnících kromě minulého, kdy došli až do finále, v němž nestačili v šesti zápasech na Salcburk.

Čtvrtfinále play off hokejové ligy EBEL - 4. zápasy:

Znojmo - Klagenfurt 2:3 v druhém prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0, 0:1)
Branky: 34. Špaček (Plíhal), 48. McMonagle (Yellow Horn) - 22. a 53. S. Geier, 83. Koch. Konečný stav série: 0:4.

Innsbruck - Vídeň 2:3, konečný stav série 0:4.

Štýrský Hradec - Salcburk 4:0, stav série 1:3.

Bolzano - Linec 5:3 v prodl., stav série 3:1.