Spengler Cup 2019: Třinec - Ufa. Mistr extraligy vyzve ve čtvrtfinále tým z KHL | iSport.cz
28. prosince 2019 • 22:41

Třinec skončil na Spengler Cupu druhý ve skupině, ve čtvrtfinále jde na Ufu

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejisté Třince skončili na Spenglerově poháru v základní skupině Cattini druzí a v neděli od 20:15 je čeká čtvrtfinálový duel s Ufou. O umístění Ocelářů rozhodla dnešní porážka domácího Davosu 1:5 s Kanadou, která postoupila z první pozice přímo do semifinále.Třinec ve čtvrtek v úvodním utkání prohrál s Kanadou 1:4 a v pátek stejným poměrem zdolal Davos. O postupu Kanady přímo mezi nejlepší čtyři bylo rychle rozhodnuto. Už ve čtvrté minutě vedla nad Davosem po brankách Andrewa MacDonalda a Justina Jeffreyho 2:0.

Do 38. minuty získali Kanaďané po brankách Erica Fehra, Kevina Clarka a Alexe Granta už pětibrankový náskok. Za domácí se prosadil jen Luca Hischier.

Davos čeká v neděli od 15:10 čtvrtfinále s TPS Turku, které prohrálo v souboji o prvenství ve skupině Torriani s Ambri-Piottou 0:3.

Oceláři se radují ze vstřelené branky do sítě Davosu
Oceláři se radují ze vstřelené branky do sítě Davosu

 
Články odjinud