MS v hokeji juniorů 2020: vstupenky na Česko do 20 let za 290 Kč | iSport.cz
30. září 2019 • 12:15

MS do 20 let v Česku: vstupenky na zápasy českého týmu za 290 Kč

Autor: iSport.cz, ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Zklamaní čeští hokejisté do 20 let po prohře s Kanadou, uprostřed Filip Zadina
TOP VIDEA
Mistrovské oslavy v plném proudu! Hasiči u Edenu ale i jízda s pohárem po Praze
Sešívaní po derby se Spartou přebírají pohár pro mistra ligy!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vstupenky na zápasy českého týmu v základní skupině na juniorském mistrovství světa, které se na přelomu roku po dvanácti letech uskuteční v Ostravě a Třinci, budou stát 290 korun. Do prodeje byly uvolněny 24. dubna. Druhá vlna prodeje začala 16. září, vstupenky na české hokejisty do 20 let byly pryč za pár hodin.Zápasy v první části turnaje byly rozděleny do tří skupin s cenami 140, 240 a 290 korun. Utkání českého týmu stejně jako následně všechny čtvrtfinálové duely i obě semifinále byly zařazeny do třetí kategorie. Za zápas o 3. místo fanoušci zaplatí 350 a za finále 450 korun. Vstupenky na duely o udržení v elitní skupině se budou prodávat za 90 korun.

"Při stanovení jejich ceny jsme se snažili zohlednit několik faktorů - kromě samotné atraktivity utkání juniorských týmů, v nichž můžou fanoušci vidět budoucí hvězdy světového hokeje, také termín akce, který je zajímavý zejména pro domácí diváky. Chtěli jsme, aby byl turnaj cenově dostupný a fanoušci si jej mohli užít a navštívit hned několik utkání," uvedl generální sekretář hokejového svazu Martin Urban v tiskové zprávě, ve které byly ceny vstupenek oficiálně oznámeny.

"Turnaj juniorů patří k nejsledovanějším světovým šampionátům. Doufáme, že v České republice o něj také bude zájem a spousta hokejových fanoušků už nyní začne plánovat, jak stráví vánoční svátky v Moravskoslezském kraji. Věříme, že nastavenou cenovou politikou jsme jim vyšli vstříc a najdou si cestu na stadiony opravdu v hojném počtu," přál si Urban.

Vstupenky je možné zakoupit online na webu šampionátu, kde najednou můžete pořídit až 6 vstupenek na jeden zápas. Vstupenky lze zakoupit i na terminálech Sazky.

Češi v ostravské skupině B

Český tým bude hrát v Ostravar Areně pro 10.004 diváků. Dopředu je jasné, že v případě účasti ve čtvrtfinále tam nastoupí ve čtvrtek 2. ledna od 20:00. Na semifinále by byl nasazen v sobotu 4. ledna na odpolední utkání od 15:00. V ostravské skupině B se postupně utkají s Ruskem, Německem, USA a Kanadou.

Juniorské MS se uskuteční od 26. prosince do 5. ledna.

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2021

Mistrovství světa v hokeji se v Bělorusku a Lotyšsku bude konat od 21. května do 6. června 2021. Hokejový šampionát proběhne po roční pauze, která byla způsobena nemocí COVID-19, kvůli které IIHF šampionát  zrušila. Český tým odehraje základní skupinu A v Minsku, kde se střetne se Švédskem, Ruskem, Švýcarskem, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Běloruskem. Skupinu B hostí lotyšská Riga.
Termín Program Stadiony a města

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud