Vstupenky na juniorské MS v hokeji 2020: na české hokejisty do 20 let za 290 Kč | iSport.cz
30. září 2019 • 12:15

MS do 20 let v Česku: vstupenky na zápasy českého týmu za 290 Kč

Autor: iSport.cz, ČTK
Zklamaní čeští hokejisté do 20 let po prohře s Kanadou, uprostřed Filip Zadina
TOP VIDEA
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vstupenky na zápasy českého týmu v základní skupině na juniorském mistrovství světa, které se na přelomu roku po dvanácti letech uskuteční v Ostravě a Třinci, budou stát 290 korun. Do prodeje byly uvolněny 24. dubna. Druhá vlna prodeje začala 16. září, vstupenky na české hokejisty do 20 let byly pryč za pár hodin.Zápasy v první části turnaje byly rozděleny do tří skupin s cenami 140, 240 a 290 korun. Utkání českého týmu stejně jako následně všechny čtvrtfinálové duely i obě semifinále byly zařazeny do třetí kategorie. Za zápas o 3. místo fanoušci zaplatí 350 a za finále 450 korun. Vstupenky na duely o udržení v elitní skupině se budou prodávat za 90 korun.

"Při stanovení jejich ceny jsme se snažili zohlednit několik faktorů - kromě samotné atraktivity utkání juniorských týmů, v nichž můžou fanoušci vidět budoucí hvězdy světového hokeje, také termín akce, který je zajímavý zejména pro domácí diváky. Chtěli jsme, aby byl turnaj cenově dostupný a fanoušci si jej mohli užít a navštívit hned několik utkání," uvedl generální sekretář hokejového svazu Martin Urban v tiskové zprávě, ve které byly ceny vstupenek oficiálně oznámeny.

"Turnaj juniorů patří k nejsledovanějším světovým šampionátům. Doufáme, že v České republice o něj také bude zájem a spousta hokejových fanoušků už nyní začne plánovat, jak stráví vánoční svátky v Moravskoslezském kraji. Věříme, že nastavenou cenovou politikou jsme jim vyšli vstříc a najdou si cestu na stadiony opravdu v hojném počtu," přál si Urban.

Vstupenky je možné zakoupit online na webu šampionátu, kde najednou můžete pořídit až 6 vstupenek na jeden zápas. Vstupenky lze zakoupit i na terminálech Sazky.

Češi v ostravské skupině B

Český tým bude hrát v Ostravar Areně pro 10.004 diváků. Dopředu je jasné, že v případě účasti ve čtvrtfinále tam nastoupí ve čtvrtek 2. ledna od 20:00. Na semifinále by byl nasazen v sobotu 4. ledna na odpolední utkání od 15:00. V ostravské skupině B se postupně utkají s Ruskem, Německem, USA a Kanadou.

Juniorské MS se uskuteční od 26. prosince do 5. ledna.

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

MS v hokeji do 20 let 2020: Program * Vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud