MS v hokeji 2019 | Power ranking k MS (3): O kom Říha sní, když náhodou spí... | iSport.cz
15. května 2019 • 12:53

Power ranking k MS (3): O kom Říha sní, když náhodou spí...

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hotovo, tři zápasy na mistrovství světa jsou v tabulce. Česko poprvé vyklidilo pozice ze špičky našeho power rankingu, na druhou stranu je cenné, že trenér Miloš Říha prozradil, na koho myslí před spaním. To jsou plus body. Ukrutně silně vypadá výběr Spojených států. Rozkoukal se v Evropě a tým plný technických hokejistů může složit každého. Naposledy porazil po prodloužení rozjeté Finy.USA

Kdyby měl průměrný chovatel drůbeže tak výkonné slepice, kolik má tenhle tým talentu, snášejí na pánev rovnou hemenex s osmaženou slaninou.

Finsko

Ano, výběhy sjezdovek a sprinty v přírodě, co se normálně dělá ve finské lize, jsou pravěk letní přípravy. Ale víte co? Když pozorujete tuhle partu bez velkých jmen... Ono to ten hokejový talent asi úplně nedusí.

Rusko

Taková obdoba Evy a Vaška. Ať se děje, co se děje, vyhrávají.

Kanada

Mark Stone měl zrovna 27. narozeniny, v čase 59:59 rozhodl o výhře nad Slovenskem 6:5. Co se asi stane, až bude mít kulatiny? Říkejte mu Chuck Norris.

Nahlédněte do kabiny národního týmu! Co zdobí zdi české šatny?

Slovensko

Kdo nepíská, není Slovák. Písk, písk, písk!

Švédsko

Gabriel Landeskog je už 21. posilou z NHL a... Víte co? Okomentujte si to sami. Na tohle nemáme nervy. Jdeme si radši přečíst Děti z Bullerbynu.

Dánsko

Že se nestydíte takhle zesměšňovat slabšího. Fuj. Dát Britům devět gólů? A komu tím prospějete, co?

Švýcarsko

Z celkového pohledu tady vidíte posun. Dřív se jejich beton dost soužil se zápasy proti slabším. Teď si Švýcaři věří, nepochybují o sobě... A sebevědomě buší na rakouská vrata, až prostě prdnou.

Česko

Státní trenér prozradil, že před spaním myslí na Milana Gulaše, což je pro práci u reprezentace ideální stav. Jen vzkaz pro Marka Kvapila, nebo Martina Zaťoviče: na noc si vypínejte zvonění... Ozvat zpátky se stačí až ráno.

Německo

Přijel, viděl, něco chytil, zranil se. Brankář Philipp Grubauer odstoupil v půlce zápasu s Francií. Vzhledem k mizerné hře směrem dopředu to může být fatální malér.

Bartošák o narození syna: Nádherný zážitek. Asi mi to dojde až po mistrovství

Lotyšsko

Andreas Bernard. Tohle jméno italského brankáře budilo v šatně skoro stejnou hrůzu, jako kdybyste potkali o půlnoci na ulici chlápka v umaštěném svetru jménem Freddy Krueger.

Francie

Porážka od Německa způsobila, že naděje na postup do čtvrtfinále začíná hořet jako střecha katedrály Notre-Dame.

Rakousko

Zkoušet hrát velkou část zápasu se Švýcarskem ve čtyřech byla hezká machrovinka. Nevyšla. 0:4.

Norsko

Už jenom chybělo, aby je porazil sob a dostali od Švédů desátý gól. Tak blbý den to byl.

Itálie

Má jeden krásný statistický primát. Co minuta, to střela na její bránu. Gratulujeme!

Velká Británie

Kdybyste fanouškovi Toronta hrdě oznámili, že právě v Anglii pomalu rozjížděl svoji trenérskou kariéru Mike Babcock, podívá se na výsledek s Dánskem 0:9 a řekne: „My víme a je to vidět.“

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

MS v hokeji do 20 let 2020: Program * Vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud