13. května 2022 • 12:30

Vstupenky na MS v hokeji 2022: průvodce pro fanoušky ve Finsku

Autor: Tomáš Kropáček, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Martin Fenin ve Studiu iSport o Frankfurtu i vazbě v Barceloně
SESTŘIH: Slovácko - Sparta 3:1. Domácí získali premiérový pohár
VŠECHNA VIDEA ZDE

Covidová opatření jsou pryč a tak se hokejoví fanoušci mohou po dvouleté pauze vydat na zápasy mistrovství světa v hokeji bez omezení. Vstupenky na zápasy českého týmu v Tampere jsou stále v prodeji, tak pokud zvažujete na poslední chvíli cestu do Finska, stále máte šanci vstupenky bez problémů zakoupit. Kolik stojí a kde je sehnat?Předprodej balíčků začal 2. září, prodej vstupenek na jednotlivá utkání pak byl zahájen 14. února. Vstupenky na zápasy českého týmu v nově vybudované Nokia Areně jsou stále k dispozici. Vstupenky na jednotlivé zápasy zakoupíte od 44 EUR. Celodenní balíčky, které zahrnují až tři zápasy, jsou stále v prodeji od 75 EUR dle dostupnosti. Vstupenky můžete koupit ONLINE na finském webu lippu.fi.

Vstupenky na zápasy českého týmu

Datum a čas Zápas Dějiště Vstupenky
sobota 14. května od 15:20 Česko - Velká Británie Nokia Arena (Tampere) od 50 € ONLINE na lippu.fi
neděle 15. května od 19:20 Česko - Švédsko Nokia Arena (Tampere) od 65 € ONLINE na lippu.fi 
úterý 17. května od 15:20 Česko - Rakousko Nokia Arena (Tampere) od 44 € ONLINE na lippu.fi
čtvrtek 19. května od 19:20 Česko - Lotyšsko Nokia Arena (Tampere) od 44 € ONLINE na lippu.fi
sobota 21. května od 19:20 Česko - Norsko Nokia Arena (Tampere) od 50 € ONLINE na lippu.fi
pondělí 23. května od 15:20 USA - Česko Nokia Arena (Tampere) od 65 € ONLINE na lippu.fi
úterý 24. května od 19:20 Finsko - Česko Nokia Arena (Tampere) od 175 € ONLINE na lippu.fi

Kompletní program MS v hokeji 2022 ve Finsku >>

RENTGEN: Jak bude vypadat hra Čechů na MS? Kompaktní zanďour. Nikdo nesmí vypadnout
Video se připravuje ...

Cesta do Finska

Letecká doprava bude asi nejrychlejší formou přepravy. Problém je v tom, že přímé spojení z Prahy do Helsinek poskytuje pouze Finnair a ceny jednosměrných letenek v období MS v hokeji 2022 začínají kolem 4 tisíc Kč. Levnější variantou může být cesta s přestupem u nízkonákladových společností, např. s Ryanairem se do Helsinek dostanete z Bruselu či Londýna Stansted, při troše štěstí a plánování vás jednosměrné letenky z Prahy přes Brusel či Londýn do Finska můžete vyjít kolem 2 tisíc Kč.

Z Helsinek do Tampere vlakem

Z hlavního města Finska se pak potřebujete dostat do hlavního dějiště turnaje, které se nachází v Tampere. Mezi Helsinkami a Tampere jezdí zhruba dvakrát do hodiny vlak, s nímž se do Tampere dostanete zhruba za hodinu a půl. Jízdenky můžete zakoupit ONLINE od 13 €.

Autem do Finska

Pokud se rozhodnete pro cestu autem, tak na vás čeká více než 1 700 km a minimálně 22 hodin za volantem vašeho automobilu. V podstatě jediná cesta do Finska vede přes Polsko a pobaltské státy do Tallinu, kde se nalodíte na trajekt do Helsinek. Více o povinné výbavě a cestě do Finska si před cestou nastudujte na stránkách ÚAMK.

 

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2022 ONLINE - Mistrovství světa ve Finsku

Program MS v hokeji 2022 Kdy hrají Češi? Kde sledovat v TV? Tabulky skupin A a B Nominace Vstupenky Slovensko na MS 2022 Hokej ONLINE

Mistrovství světa v hokeji 2022 se koná od 13. do 29. května ve Finsku. Zápasy elitní skupiny MS hostí Helsinky a Tampere, kde se odehraje i vyřazovací část turnaje. Česká hokejová reprezentace se ve skupině B postupně utká s Velkou Británií, Švédskem, Rakouskem, Lotyšskem, Norskem, USA a domácím Finskem.

Základní výbava fanouška MS v hokejiHokejové dresy reprezentace ČR * Vlajky ČR

Skupina B
Články odjinud


Články odjinud