9. října 2023 • 15:06

Předprodej na MS v Česku: pryč je 92 tisíc lístků. Volný prodej začne v úterý

Autor: ČTK, adl
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Teplice - Olomouc: Jako Pat a Mat! Po souhře se Stoppenem fauloval Beneš a dostal červenou
Celý Pittsburgh žil Jágrem. Co legendu baví kromě hokeje? Sleduje moudra na Instagramu
VŠECHNA VIDEA ZDE

V předprodeji vstupenek na hokejové mistrovství světa 2024 v Praze a Ostravě si fanoušci zakoupili přes 92.000 lístků. Volný prodej začne v úterý v 10 hodin. Doposud si mohli vstupenky pořídit pouze účastníci soutěže, do které se podle organizátorů zapojilo přes 123.000 příznivců. Pořadatelé o tom informovali v tiskové zprávě.Do soutěže bylo uvolněno 20 procent kapacity arén, největší zájem byl o zápasy českého, slovenského a polského týmu. Domácí reprezentace bude hrát v Praze, týmy Slovenska a Polska odehrají základní skupinu v Ostravě.

Při MS v roce 2015 měla pražská O2 arena kapacitu 17.383 diváků, do Ostravy mohlo na utkání přijít maximálně 8812 lidí. Celkem šampionát navštívilo 741.690 fanoušků, což je historický rekord.

Volný prodej odstartuje v úterý na webu šampionátu, na základě výběru konkrétního utkání budou fanoušci přesměrováni do prodejního systému operátora. Vstupenky na všechny zápasy základní části a obě ostravská čtvrtfinále budou k dispozici v síti Ticketportal, vstupenky na zápasy play off v Praze bude prodávat Ticketmaster.

Denní balíčky na zápasy českého týmu proti Norsku nebo Rakousku stojí 2080 až 3480 korun, na atraktivnější duely s Finskem či Kanadou budou za 2980 až 4880 korun. Vstupenky jsou rozděleny do tří cenových kategorií podle místa v aréně.

Ceny balíčků na utkání zahraničních mužstev v den, kdy nehraje česká reprezentace, začínají na 1180 korunách. Organizátoři vybrali i pět takzvaných rodinných zápasů, na které budou vstupenky stát od 190 korun. V Praze půjde například o souboj Kanady a Velké Británie v sobotu 11. května.

Vstoupit do diskuse
0

MS hokej 2024 ONLINE - Mistrovství světa v ledním hokeji

Program Vstupenky Sestřihy z MS Výsledky MS v hokeji 2023 MS hokej U20

Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 se vrací do Česka. Od 10. do 26. května 2024 bude hostit MS v hokeji Praha a Ostrava. Česká hokejová reprezentace odehraje všechny zápasy v Praze, ve skupině B se postupně utká s Finskem, Norskem, Švýcarskem, Dánskem, Rakouskem, Velkou Británií a Kanadou.

Hokej dnes * Spengler Cup * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud