TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Hašek: Ikaunieks? V tuhle chvíli nevěřím, že do Bohemky přijde Hašek: Ikaunieks? V tuhle chvíli nevěřím, že do Bohemky přijde
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z RUSKA | Z Petrohradu si odvezli do Prahy prohru 3:4, čeští hokejisté ale nemusí smutnit. Před startem Světového poháru šlo o první ostrou prověrku podceňované party. A nedopadla vůbec špatně, Jandačův výběr naznačil solidní potenciál. Co ukázal zápas s Ruskem? Deník Sport vybral TŘI otázky, na které po první přípravě nabízí odpovědi.Může být Mrázek jednička?

Úplně v pohodě. Na začátku vytáhl gólovou střelu Panarina, rychle se dostal do tempa. Puky chytal, nevyrážel, vypadal v bráně hodně jistě a soustředěně. Počet zázračných zákroků? Deset. Likvidace šance Dacjuka na konci první třetiny byla pohádka. Na přesné střely do horních rohů fakt neměl.

Jak stíhala obrana?

Když se beci drželi s útočníky pohromadě, šlo to. Jakmile se Rusové dostali do pásma a rychle zakombinovali, blok se roztrhnul. Na tom je potřeba pracovat. Ale jsou tam i plusy, dobré blokování holí při dorážkách, jednoduchá rozehrávka bez velkého vymýšlení a obětavost koupit ránu místo brankáře.

Kdo bude dávat góly?

Velký potenciál ukázala Hanzalova řada. Uprostřed útoku obr, na křídlech mrštní Palát s Pastrňákem. Tahle trojka dokázala ujezdit i nadupané Rusy, tady se rýsuje velká česká zbraň. Ale dál to bude ještě o zkoušení a hledání. První útok musí hrát víc v útočném pásmu než v obranném.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze