Jakub Hlaváč
14. září 2016 • 15:22

Sobotka proti dravcům nenastoupí, ve čtvrté řadě se ukáže Červenka

Reklama
TOP VIDEA
Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz
RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z PITTSBURGHU | Oblékl dres a zabruslil si v aréně šampionů NHL. Ale jenom zlehka, útočník Vladimír Sobotka se ve středeční generálce hokejové reprezentace na Světový pohár proti výběru Severní Ameriky do 23 let (21.30) v Pittsburghu neobjeví. Navzdory lepšícímu se stavu zraněného ramena ještě dostane volno.Liboval si, jak se věci sunou správným směrem. “Čekal jsem to daleko horší,” říkal o svém zranění Vladimír Sobotka po úterní tréninkové fázi. Radoval se, že pro Toronto by měl být připraven. A zvažoval středeční start.

ONLINE: Zápas Tým Severní Ameriky - Česko sledujte od 21.30 ZDE »

“Nakonec nenastoupí a bude hrát Roman Červenka,” oznámil po rozbruslení Jaroslav Špaček, asistent trenéra Josefa Jandače. Na ledě měl pouze čtyři hráče. Brankáře Ondřeje Pavelce, obránce Tomáše Kundrátka a útočníky Vladimíra Sobotku s Jakubem Voráčkem.

“Kuba se ráno vzbudil brzo a chtěl si zabruslit. Odpoledne normálně nastoupí, první tři formace se nemění,” ujistil Špaček, že hlavní hvězda týmu je v pořádku. Červenka by se měl pohybovat mezi Dmitrijem Jaškinem a Michalem Birnerem.

V brance proti dravým mladíkům z NHL začne Michal Neuvirth a po polovině utkání ho vystřídá Petr Mrázek. Tedy pokud se nestane nic mimořádného...

Předpokládaná sestava ČR:
Neuvirth (Mrázek) - Šustr, Nakládal, Polák, Kempný, Z. Michálek, Jordán - J. Voráček, Plekanec, M. Michálek - Pastrňák, Hanzal, Palát - Hemský, Faksa, Frolík - Jaškin, Červenka, Birner.

Vše o Světovém poháru v hokeji 2016 čtěte ZDE »

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze