Repreduel ovládli na dovednosti těsně Slováci, Češi koupili více vstupenek | iSport.cz
25. května 2020 • 11:46

Repreduel ovládli na dovednosti těsně Slováci, Češi koupili více vstupenek

Autor: ČTK, iSport.cz, kal
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Top góly: elegantní zakončení Hložka, Musův krásný lob
Baník - Plzeň: Tohle mohla být geniální rozlučka! Baroš v samotném závěru mohl rozhodnout utkání
VŠECHNA VIDEA ZDE

Více než 200.000 korun se podařilo vybrat českým a slovenským hokejovým fanouškům ve virtuální bitvě bývalých federálních partnerů. Akce "Reprezentační duel fanoušků Česko x Slovensko" vyvrcholila v neděli večer a z vítězství se radovali Slováci, kteří vyhráli 2:1.Na charitativní účely se z prodeje vstupenek a VIP balíčků vybralo 201.755 korun, které budou rozděleny mezi Nadační fond Ivana Hlinky, Nadační fond Kapka naděje, Nadaci Krása pomoci a iniciativu Pomáháme sestřičkám.

Do finálového programu se zapojili i čeští a slovenští reprezentaci. Barvy domácího výběru hájili Jakub Vrána , Filip Hronek , Martin Nečas , Lukáš Rousek, Dominik Hrachovina , Martin Kaut a Filip Chytil .

Fyzické a vědomostní soutěže v Síni slávy českého hokeje ovládli Slováci, zatímco více vstupenek zakoupili čeští fanoušci. Vítěze "repre duelu" tak určily zápasy na herní konzoli PS4, ve kterých Kaut s Chytilem prohráli v součtu se Sandrou Demitrovou a Samuelem Bučkem.

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2021

Mistrovství světa v hokeji se v Bělorusku a Lotyšsku bude konat od 21. května do 6. června 2021. Hokejový šampionát proběhne po roční pauze, která byla způsobena nemocí COVID-19, kvůli které IIHF šampionát  zrušila. Český tým odehraje základní skupinu A v Minsku, kde se střetne se Švédskem, Ruskem, Švýcarskem, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Běloruskem. Skupinu B hostí lotyšská Riga.
Termín Program Stadiony a města

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud