25. května 2020 • 11:46

Repreduel ovládli na dovednosti těsně Slováci, Češi koupili více vstupenek

Autor: ČTK, iSport.cz, kal
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Ihattaren: obří talent s nadváhou. Pro Slavii risk, nebo zisk?
Šmicerovo království Chabry: Jak v pralese bafuňaří fotbalová legenda
VŠECHNA VIDEA ZDE

Více než 200.000 korun se podařilo vybrat českým a slovenským hokejovým fanouškům ve virtuální bitvě bývalých federálních partnerů. Akce "Reprezentační duel fanoušků Česko x Slovensko" vyvrcholila v neděli večer a z vítězství se radovali Slováci, kteří vyhráli 2:1.Na charitativní účely se z prodeje vstupenek a VIP balíčků vybralo 201.755 korun, které budou rozděleny mezi Nadační fond Ivana Hlinky, Nadační fond Kapka naděje, Nadaci Krása pomoci a iniciativu Pomáháme sestřičkám.

Do finálového programu se zapojili i čeští a slovenští reprezentaci. Barvy domácího výběru hájili Jakub Vrána , Filip Hronek , Martin Nečas , Lukáš Rousek, Dominik Hrachovina , Martin Kaut a Filip Chytil .

Fyzické a vědomostní soutěže v Síni slávy českého hokeje ovládli Slováci, zatímco více vstupenek zakoupili čeští fanoušci. Vítěze "repre duelu" tak určily zápasy na herní konzoli PS4, ve kterých Kaut s Chytilem prohráli v součtu se Sandrou Demitrovou a Samuelem Bučkem.

Vstoupit do diskuse
0

MS hokej 2024 ONLINE - Mistrovství světa v ledním hokeji

Program Vstupenky Sestřihy z MS Výsledky MS v hokeji 2023

Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 se vrací do Česka. Od 10. do 26. května 2024 bude hostit MS v hokeji Praha a Ostrava. Česká hokejová reprezentace odehraje všechny zápasy v Praze, ve skupině B se postupně utká s Finskem, Norskem, Švýcarskem, Dánskem, Rakouskem, Velkou Británií a Kanadou.

Hokej dnes * Hokejová Liga mistrů * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud