Autor: tej
0
PRVNÍ DOJEM: Bestiální Kacetl. Není člověk, ale robot
Penalty ve šlágrech? Křapka měl proti Krejčímu namále, Chorý pádu přidal

Pražská Slavia se ve druhém kole hokejové extraligy musela od 16. minuty utkání s Libercem obejít bez Davida Šticha. Ten totiž drsně vrazil do libereckého útočníka Tomáše Bulíka, který na mantinelu ztratil rovnováhu. Rozhodčí slávistického obránce po poradě vyloučili do konce utkání.

Hosté: 06:31. Vampola, 35:05. Šimek

Domácí: Furch (Svoboda) – Krejčí, Kolařík, Holub, Valach, Štich, Knot – Tomica, Vlasák, Bednář (C) – Sklenář, Vas, Stránský – Doležal, Weissmann, Čermák – Poletín, Khlůfek, Tomek

Hosté: Schwarz (Lašák) – Šimek, Škoula, Derner, Gřegořek, Výtisk (C), Vitásek, Plutnar – Krenželok, Bulík, Bartek – Vlach, Vampola, Urban – Bulíř, Filippi, Valský – Kica, Jass

Oldřich Hejduk, Pavel Hodek – Jakub Frodl, Petr Charvát

O2 Arena, Praha

3104 diváků

Když do vás narazí v plné rychlosti 106 kilogramů živé váhy, musí to bolet opravdu hodně. Tomáš Bulík to zažil ve druhém kole hokejové extraligy v utkání s pražskou Slavií. V 16. minutě tečoval u své střídačky puk. Sotva se ho dotkl, už na svých zádech ucítil Davida Šticha. Ten ho dost nevybíravým způsobem narazil na mantinel a pravděpodobně ho loktem udeřil i do hlavy.

Bulík se z toho naštěstí brzy oklepal a nastoupil do druhé třetiny. Konečná to však byla pro Šticha. Toho sudí totiž po domluvě vyhodili z ledu. Dostal pětiminutový trest plus osobní trest do konce utkání.

Libereckým Tygrům se však pětiminutovou přesilovou hru nepodařilo využít. I když si šance vytvořili, skvěle chytajícího Furcha neprostřelili. Slavia tak nakonec vyhrála i bez Šticha 3:2 a posunula se na čtvrté místo v tabulce.