Jak zvládl Bednář Toewsův trik? Podívejte se, kolik potřeboval pokusů | iSport.cz
25. září 2015 • 04:40

Jak zvládl Bednář Toewsův trik? Podívejte se, kolik potřeboval pokusů

Autor: pt
TOP VIDEA
Olomouc - Sparta: Úvodní čestné buly obstaral Karlos „Terminátor“ Vémola Olomouc - Sparta: Úvodní čestné buly obstaral Karlos „Terminátor“ Vémola
Neuvirth hlásí návrat na Spartu: Nechci byt škodná mezi brankáři Neuvirth hlásí návrat na Spartu: Nechci byt škodná mezi brankáři
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jaroslav Bednář pro kamery iSport TV skvěle napodobil střelecký trik Jonathana Toewse. Úkol zněl jasně: jednou ranou napnout síť tak, aby lahev na pití vyletěla co nejvíce do vzduchu, druhou ranou flašku sestřelit. Bednářovi se to povedlo, ale asi každého po shlédnutí videa na iSport.cz napadlo - kolik na to potřeboval pokusů? Podívejte se!„To zas bude šaškárna, na kterou já skočim. To jsem typickej já,“ problesklo hlavou Jaroslava Bednáře při oslovení, zda by nezkusil napodobit Jonathana Toewse a jeho "lahvový" trik.

Hvězda NHL se v původním videu nejdříve z lahve napije, položí ji na bránu a pak provede sestřel. Bednář při zhlédnutí Toewsova kousku ihned odhalil, že se útočník Chicaga Blackhawks sice napije, ale po střihu vyletí z horní síťky brány lahev moc snadno – tudíž musí být prázdná.

Frajer Bednář! Podívejte se, jak zvládl trik hvězdy NHL

I prázdná lahev ale občas nechtěla vyletět dostatečně vysoko. Brankové sítě se totiž dělají daleko upnutější než dříve, nedají se tolik prověsit. Bednář si při většině pokusů umisťoval lahev na bránu sám a chvíli mu trvalo, než přišel na ten ideální způsob.

Několikrát lahev vyletěla dostatečně, ale útočník královéhradeckého Mountfieldu druhý puk poslal přesně do šibenice. „Bedýnko, takhle bys měl pálit při zápasech a ne teď! Ty se nám tady vystřílíš,“ popichoval Bednáře marketingový manažer klubu Tomáš Borovec.

„Já jsem po tréninku, proto už to nemůžu zvednout nad bránu,“ omlouval se napůl vážně čím dál víc unavený střelec. Lahev se stále nedařilo sestřelit, pokusy přibývaly a na střídačku začali přicházet místní žáčci - o půl druhé totiž začínal trénink 5. třídy.

Možná časový pres, možná podpora páťáků populárnímu „Bedýnkovi“ pomohly. Dílo se podařilo zhruba na dvacátý pokus, který vypadal takto: láhev vyletěla dostatečně vysoko, ale trochu do strany.

Bednář si počkal o trochu déle než při předchozích pokusech a láhev opravdu sestřelil necelého půl metru nad zemí vedle tyče. Paráda! Sám střelec své snažení komentoval: „Bavilo mě to, byla to dobrá věc. Zajímalo by mě, kolik pokusů na to potřeboval Jonathan Toews.“

VIDEO | Podívejte se, jak to zvládl hvězdný Toews


 

TIPSPORT extraliga – česká hokejová liga 2019/2020

Tabulka a rozpis zápasů Kanadské bodování Statistiky brankářů VIDEO: momenty a sestřihy Přestupy ONLINE Dresy týmů Sazka Fantasy

Tipsport extraliga nabízí 52 kol základní části, následuje play off, nově z extraligy sestupuje poslední tým základní části. Ten nahradí vítěz play-off Chance ligy. Po 5 letech se do extraligy vrací Rytíři Kladno s Jaromírem Jágrem. Vítězství obhajují HC Oceláři Třinec. Ti ve finále Generali play-off porazili vítěze základní částí z Liberce 4:2 na zápasy.

MS v hokeji 2020 (Švýcarsko)

Program MS 2020 Vstupenky Lausanne a Curych - stadiony

Další hokejové soutěže

NHL 2019/2020 Hokejová liga mistrů Chance liga - 1. česká hokejová liga Channel One Cup 2019

39. kolo
Články odjinud


Články odjinud