720p480p360p240p
Bohumil Jank schytal v závěru proudloužení tvrdou ránu pukem přímo do břicha
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?

Ukázal charakter. V posledních vteřinách prodloužení se Oceláři dlouho bránili ve třech a obránce Bohumil Jank šel proti dělovce Curtise Hamiltona čelem. Ostrou pumelici schytal do břicha, skácel se k ledu. Na nohy jej zvedala lékařka týmu. Jank je v pořádku, musel jen bolest rozdýchat. A rozdýchat nakonec musel i prohru, Sparta vyhrála po nájezdech 3:2.

Oceláři se Spartou prohrávali 0:2, dokázali vyrovnat na 2:2. V prodloužení dostali šanci hrát po Klimkově sekání ve čtyřech proti třem. Nic z toho, navíc po špatném střídání a faulu Plíhala pak proti třem hrála Sparta. V pěti a takřka dvě minuty.

„Dali nám šanci, abychom si přesilovku zahráli i my,“ řekl útočník Daniel Přibyl ze Sparty. „Nesehráli jsme to úplně špatně, měli jsme tam nějaké náznaky, Formič (Forman) trefil tyčku. Bohužel jsme to nesehráli do gólové situace. Ale i oni tam měli v přesilovce nějaké šance, my to přestáli.“

Třinecký útočník Vladimír Dravecký spoluhráče za ubráněné oslabení ve třech chválil. „Kluci co tam byli, to super odbránili! My v přesilovkách měli nějaké šance, skákalo to tam v brankovišti, možná jsme mohli na brankáře vyvinout ještě větší tlak. Ale to už je teď těžké hodnotit. První třetinu jsme nechytili, ale od druhé jsme hráli velmi dobře.“

SESTŘIH: 49. kolo extraligy, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 2:3 po nájezdech
720p 480p 360p 240p

Choreo fanoušků Třince

Zleva obránce Jan Švrček a brankář Danny Taylor, oba ze Sparty, vpravo třinecký útočník Martin Adamský

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>