Michal Koštuřík
2. května 2018 • 18:01

Zlín hledá náhradu za esa. Upnul se na chomutovského obra Poletína

Reklama
TOP VIDEA
Jarolím o nominaci: Dočkal? Sledujeme ho, má kvalitu. Krejčí má dveře otevřené Jarolím o nominaci: Dočkal? Sledujeme ho, má kvalitu. Krejčí má dveře otevřené
TOP góly 29. kola: Považancova bomba a vítězná paráda Petržely TOP góly 29. kola: Považancova bomba a vítězná paráda Petržely
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poslední hvězdy zmizely, v hokejovém Zlíně skládají kádr bez brankáře Kašíka a útočníků Bukartse, Veselého či Šťastného. Kdo nahradí obří ztráty? Klub se podle důvěryhodného zdroje iSport.cz upnul na získání útočníka Michala Poletína (26) z Chomutova!Právě chomutovský hromotluk má být největší posilou Beranů před novou sezonou. „Počítáme s tím, že v brzké době potvrdíme jméno jednoho velmi kvalitního forvarda z extraligy,“ sdělil sportovní manažer Jiří Šolc. Za touto větou je skryto jméno Poletín...

Opačným směrem půjde jiný forvard – zlínský odchovanec Pavel Klhůfek (26). O něj klub zájem měl, ale nechtěl vyplácet zhruba 300 tisíc korun jako odstupné pražské Slavii.

Chomutov - Mladá Boleslav: Vantuch našel Poletína, ten snížil stav utkání, 1:3
720p 360p

Ta vlastní práva na autora tří branek v letošním předkole play off. Proto podle informací iSport.cz volí útočník angažmá v Chomutově, kde dobře zná trenéra Vladimíra Růžičku.

Co ve Zlíně čekají od Poletína? Góly a fyzickou hru. Chlap vysoký 189 centimetrů a vážící přes metrák nastřílel v minulém ročníku v základní části 10 branek, k tomu přidal 9 asistencí.

Odehrál všech 52 zápasů základní části, přesto se u Pirátů cítil málo vytěžovaný a domluvil se s vedením na ukončení spolupráce. V celku kouče Roberta Svobody by měl dostat bývalý hráč Plzně či Slavie daleko výraznější roli, konkurence v kádru je po odchodech klíčových postav nižší.

Zlín je v kontaktu i se svým bývalým obráncem a mládežnickým reprezentantem Jakubem Sirotou (19), jenž strávil poslední dvě sezony v zámoří. Naposledy oblékal dres Love Star Brahmas v NAHL. Odchovanec Kroměříže dostal nabídku k návratu, ale podle všeho ještě bude pokračovat v Americe.

Chomutov - Pardubice: Potyčka! Poletín se postrkoval s Treillem
720p 360p

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze