Situace ve Vítkovicích je vážná, říká Hadamczik. Přiznal zájem Pardubic | iSport.cz
Květoslav Šimek
5. prosince 2019 • 11:11

Situace ve Vítkovicích je vážná, říká Hadamczik. Přiznal zájem Pardubic

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Berkovy přehmaty v Edenu, obstál Rejžek v Plzni
RUDEJ FANDA o derby: Heča se parádně vyspal. Mám vzkaz pro Tetteha
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vítkovice padly na předposlední místo Tipsport extraligy, mají nejméně tříbodových výher, největší počet inkasovaných gólů. Jsou v těžké krizi, majitel Aleš Pavlík už dal týmu i trenérům ultimátum. Fandové spekulují o návratu Aloise Hadamczika. Ten to popírá. „Já se neangažuju nikde,“ říká bývalý reprezentační kouč.Vítkovický hokej sleduje Alois Hadamczik z ochozů. Jako divák a fanoušek. Stejně jako ostatní kluby. V rozhovoru pro iSport Premium mluví o nedávné nabídce z Pardubic či vážné situaci právě ve Vítkovicích, kam prý před sezonou nabízel některé hráče. A připomíná okamžik, kdy do ostravského klubu vstoupit chtěl.

Co tedy říkáte na spekulace, že byste se měl, nebo mohl, vrátit do Vítkovic?
„Já se neangažuju nikde. Nejsem ani kamarád primátora Pardubic, viděl jsem ho třikrát za život. Třikrát se mnou mluvil o pardubickém hokeji a je pravda, že chtěli, abych tam šel. Ale to je všechno, jinak s tím nemám nic společného, Pardubice si samy doplňují kádr, nemám tam žádný rukopis. To by vypadalo trochu jinak. Do Vítkovic chodím na hokej, s Alešem Pavlíkem se bavím. Ale o tom, že bych já vstupoval do vítkovického hokeje, nebyla nikdy řeč. To si asi říkají jen fanoušci, že jsem v jednání o odkoupení Vítkovic. Musím vám říct, že to není pravda.“

Žádný reálný základ?
„Za prvé mi to Aleš Pavlík ani nenabízel. Abych si třeba na to udělal nějaký názor. Za druhé je tam situace docela vážná.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0
52. kolo
Články odjinud


Články odjinud