Květoslav Šimek
7. srpna 2013 • 15:19

Straka a další kapitáni vařili pivo! V Nošovicích připravili nefiltrovaný ležák

Hokejoví kapitáni si v Nošovicích vyzkoušeli vaření piva
TOP VIDEA
Příbram - Jablonec: Nádherný gól Jakuba Považance! Příbram - Jablonec 0:6 Příbram - Jablonec: Nádherný gól Jakuba Považance! Příbram - Jablonec 0:6
Baník - Karviná: Fleišman se trefil ze standardky a srovnal na 1:1! Baník - Karviná: Fleišman se trefil ze standardky a srovnal na 1:1!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Lídři a kapitáni všech čtrnácti extraligových týmů pomáhali vařit nefiltrovaný ležák, kterým bude za měsíc na Radegast dni (14. září) slavnostně odstartována hokejová extraliga. Podívejte se, jak se Martinu Strakovi a spol. líbilo v nošovickém pivovaru.Chmel pod dohledem sládka pivovaru Petra Kwaczka mimo jiné dávkovali Martin Straka z Plzně, Petr Čajánek ze Zlína, David Hruška z Chomutova, Petr Kadlec ze Slavie, Marek Černošek z Kladna nebo Radek Bonk z Třince a Jiří Burger z Vítkovic.

„Mám moc velké ruce, nebude tam chmelu moc,“ staral se s širokým úsměvem Radek Bonk při odsypávání chmelu do varné kádě. Ve varně bylo pekelné horko, plzeňský šéf Martin Straka odsypal svoji dávku a utíkal z přízemní místnosti rychle na vzduch. Stejně si počínali i všichni ostatní.

Hokejoví kapitáni si v Nošovicích vyzkoušeli vaření piva
720p 480p 360p 240p

Straka s Čajánkem navíc pro návštěvníky pivovaru zapůjčili mistrovské trofeje a poháry z uplynulé sezony, které si Plzeň a Zlín vybojovaly. Poháry budou pro návštěvníky vystaveny do 25. srpna. Straka z legrace nejdřív bafnul menší pohár za druhé místo. Teprve pak se opravil a do vitríny přemístil mistrovský pohár.

„Expozici jsme pro fanoušky hokeje a správně hořkého piva připravili, abychom jim zkrátili čekání na začátek extraligy a Radegast den,“ dodal Karel Kraus, marketingový manažer značky Radegast.

Plzeň zapůjčila pivovaru mistrovský pohár. Martin Straka sice nejdříve sáhl po tom za druhé místo, nakonec ale do vitríny umístil ten správný
720p 480p 360p 240p

Martin Straka a spol. pomáhali uvařit pivo, kterým bude za měsíc na Radegast dni slavnostně odstartována hokejová extraliga.
720p 480p 360p 240p

Témata:  sport, hokej, extraliga, pivo
 

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze