17.10.2019 • 15:06

Exkluzivní fotky herce Neužila. Zátopek, pleš i břišáky vytrvalce

Vstoupit do diskuse
0

Jak vypadá takové profesionální focení? Co za "fór" vymyslel fotograf Michal Beránek? Na mušce jsme měli herce Václava Neužila, který ztvárňuje Emila Zátopka v chystaném filmu. Podívejte se na fotografie ze zákulisí ateliéru a můžete se těšit i na osobní setkání s hercem.Emil Zátopek je persona, kterou netřeba žádnému Čechovi představovat. A téměř každý ví, že momentálně se o tomto běžci natáčí film, kde herec Václav Neužil ztvárňuje hlavní roli.

Jako magazín o sportu se naše cesty přirozeně propojily a chystáme nejen velký rozhovor, z jehož focení přinášíme exkluzivní fotografie. S hercem se můžete osobně setkat na našich iSport LIFE závodech! Sám je také odstartuje.

Zaregistrujte se a přijďte 9. listopadu do Říčan u Prahy, kde na vás čeká devět trailových kilometrů podzimně zbarvenými lesy. Už jen místo startu, rybník Marvánek vám učaruje. Více informací o závodu najdete zde.

Václav Neužil přišel v čepici, která kryje jeho speciální účes
Václav Neužil přišel v čepici, která kryje jeho speciální účes

Dovolujeme si vás také pozvat na závody pořádané tuto sobotu v pražské Divoké Šárce, kde se můžete osobně setkat s olympioničkou Šárkou Strachovou, nebo předhánět se sprinterkou Zdeňkou Seidlovou. Registrovat se můžete na místě.


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

18. září 2021
Brno
Výsledky
16. října 2021
Praha
Výsledky

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud

{# Inicializace knihovny pro opozdene nacitani zdroju #}