31.10.2019 • 10:23

Poslední šance! Přihlaste se na závod v Říčanech a vyhrajte náramek Honor Band 5

Vstoupit do diskuse
0

Další ze série závodů iSport LIFE je za dvěřmi. Přihlaste se už teď a vyhrajte jeden z deseti sportovních náramků Honor Band 5. Tak pojďte do toho s námi a zaběhněte si závod s fungl novým sporttestrem.Poslední z letošních závodů, iSport LIFE Columbia srdcervoucí závod, se kvapem blíží. Tentokrát se 9. listopadu závodníci postaví na start devítikilometrové tratě, která je provede nádhernou přírodou Říčanského lesa. Pokud u toho chcete být s námi a užít si den plný sportování s celou rodinou, máte stále příležitost. Registrace jsou v plném proudu. Před startem hlavního závodu poběží i děti, vezměte je proto s sebou! Soutěž se však týká pouze startujících v hlavním závodě.

Informace o tom, jak se zaregistrovat a další detaily k závodu najdete ZDE.

Pro ty, kteří se stihnou přihlásit a uhradit startovné do 31.10. máme navíc překvapení. Budou automaticky zařazeni do soutěže o deset sportovních náramků Honor Band 5.

Vyhrát mohou nejen nově registrovaní, ale všichni, kteří se před koncem října stihli přihlásit a závod zaplatit. S trochou štěstí si právě vy budete moci závod zaběhnout s nejnovější sportovní vychytávkou od Honor.

Honor Band 5Foto Honor

Honor Band 5

Honor na zářijovém veletrhu IFA 2019 v Berlíně představil nový chytrý náramek Honor Band 5. Náramek se specializuje na monitoring aktivit vodních sportů. Je voděodolný do hloubky až 50 metrů a zaznamenává počet uplavaných temp, rychlost, vzdálenost, intervaly a spálené kalorie pro několik různých stylů plavání. Dále podporuje řadu outdoorových aktivit včetně běhu venku i na páse, jízdy na kole i na rotopedu, chůze a veslování.
Co dalšího tento chytrý náramek umí, se dočtete na Mobilmania.cz.


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

18. září 2021
Brno
Výsledky
16. října 2021
Praha
Výsledky

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud

{# Inicializace knihovny pro opozdene nacitani zdroju #}