Lucia Javorčeková: Neúspěšná v cyklistice? Nevadí, má sexy tělo a největší Instagram na Slovensku | iSportLIFE | iSport.cz
15.8.2019 • 05:00

Vnady ven! Z neúspěšné cyklistky je nejsledovanější Slovenka na Instagramu

Vstoupit do diskuse
0

Má jen průměrný sportovní talent, ale hravě si poradila. Lucia Javorčeková našla raději disciplínu, ve které vyniká a nyní je nejsledovanější slovenskou Instagramerkou. Zjistěte ve velké fotogalerii, proč tomu tak je, a začnete ji sledovat také.Její profil @luciajavorcekova sleduje 1,2 milionu lidí z celého světa. Pod označemím "Umělec: music. art. fashion. beauty. health. sport" se skrývají fotky, které mají s cyklistikou ale pramálo společného. S tou sekla už před časem a nyní dělá díru do světa svými slovenskými křivkami. Nutno podotknout, že ve své druhé disciplíně je nadmíru úspěšná.

Bez sportovních základů by ale došla k takovému úspěchu jen těžko. V odvážných fotkách vyniká nejen štíhlé, ale pěkně stavěné, příjemně osvalené a pevné tělo. Nejedna fotka je proto také z fitka. Zatímco muži sledují profil pravděpodobně z jiných důvodů, ženám může být velkou inspirací, jak dosáhnout vysněného těla.

Podívejte se na velkou fotogalerii:

Fotografii v rafinovaném spodním prádle popsala Lucia jediným slovem "fresh".
Fotografii v rafinovaném spodním prádle popsala Lucia jediným slovem "fresh".


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud