Kádr hokejistů Mladé Boleslavi rozšíří Martin Procházka a Urban | iSport.cz
28. srpna 2017 • 12:04

Kádr hokejistů Mladé Boleslavi rozšíří Martin Procházka a Urban

Autor: ČTK
Hokejový útočník Martin Procházka odchází z Plzně do Mladé Boleslavi, kde bude v nadcházející sezoně hostovat. Středočeský klub nově angažoval i forvarda Tomáše Urbana, jenž v minulých letech dres Středočechů oblékal. Nyní podepsal zkušební smlouvu na dva měsíce.


"Snažíme o zvýšení konkurence v mužstvu," uvedl sportovní manažer Luděk Bukač na klubovém webu.

Třiadvacetiletý Procházka je hráčem pražské Sparty, do Plzně odešel na hostování v průběhu minulé sezony a na západě Čech měl pokračovat i v blížícím se extraligovém ročníku. Po nevydařeném angažmá v Ufě se však do Plzně nečekaně vrátil Dominik Kubalík a Indiáni tak nyní Procházku uvolnili.

"Potřebovali jsme pro Dominika místo v sestavě. Mrzí nás, že Martin odchází, ale je to mladý hráč a bude pro něj jedině lepší, když bude pravidelně nastupovat do zápasů a hrát, aby se mohl dále rozvíjet," uvedl plzeňský sportovní manažer Tomáš Vlasák.

Dvaatřicetiletý Urban přestoupil do Mladé Boleslavi před dvěma lety z Liberce a v první sezoně ve středočeském klubu se probojoval i do reprezentace. Předešlá sezona se mu ale již tolik nevydařila a více než dvoumetrový útočník tak byl až doposud bez smlouvy.

 
Články odjinud


Články odjinud