16. prosince 2017 • 16:52

Skokané Koudelka a Štursa v Engelbergu do 2. kola nepostoupili

Autor:
Bez českých skokanů na lyžích bude druhé kolo závodu Světového poháru v Engelbergu. Roman Koudelka ani Vojtěch Štursa se ve Švýcarsku za vytrvalého sněžení mezi nejlepší třicítku postupujících nevešli a seřadili se na 40. a 41. místě.


Koudelka skočil v Engelbergu 112 metrů a získal 98,7 bodu. Štursa, který jako jediný z českých reprezentantů dokázal v této sezoně SP bodovat, doletěl o 1,5 metru dál, od rozhodčích ale dostal o 1,3 bodu méně.

Z prvního místa bude ve druhém kole útočit Nor Anders Fannemel, který skočil 133 metru. Před druhým Džunširem Kobajašim z Japonska vede o 6,4 bodu, třetí je další Nor Robert Johansson.

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze