23. února 2018 • 22:52

Hradec Králové, Sparta i Vítkovice podlehly zahraničním sokům

Autor:
Hokejisté Hradce Králové, pražské Sparty i Vítkovic podlehli v přípravných zápasech zahraničním sokům. Hradecký Mountfield prohrál doma s Eisbären Berlín 1:3 a stejným výsledkem skončilo i vystoupení Sparty na ledě dalšího zástupce německé DEL Norimberku. Vítkovice podlehly na hřišti Lausanne 4:5 v prodloužení.


Hradec Králové prohrával od páté minuty po trefě Olvera a před polovinou utkání zvýšil Wissmann. Ve 33. minutě sice snížil za Mountfield Červený, ale v závěrečné třetině pojistil výhru třetího týmu tabulky ligy čerstvých finalistů olympijských her v Pchjongčchang Oppenheimer.

Norimberk, který je v DEL druhý, vedl na Spartou už ve třetí minutě 2:0. Po 22 vteřinách otevřel skóre Mitchell a pak zvýšil český útočník Petr Pohl. V 58. minutě se za Spartu prosadil v přesilové hře Černoch, ale při power play pečetil výsledek Segal.

Vítkovice po výhrách nad Langnau 2:1 a Bernem 4:3 po samostatných nájezdech na závěr švýcarského turné prohrály. Vedly po gólech Slobody a Koloucha v přesilovkách deváté minutě. Pak si dokázaly z nepříznivého stavu 2:4 vynutit po trefě Tršky v další početní výhodě a brance Romana vynutit prodloužení, ale v čase 62:01 rozhodl Herren.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze