Pomalý sváteční záběr a praktiky Abramoviče v NBA #takurcite

Tomáš Ujfaluši alias Santa Ujfa se na Twitteru pochlubil fotkou ve vánočním kostýmu. Slušelo mu to.
Tomáš Ujfaluši alias Santa Ujfa se na Twitteru pochlubil fotkou ve vánočním kostýmu. Slušelo mu to.Zdroj: Twitter @TomasUjfa
Blogy
Začít diskusi (0)

TÝDEN NA TWITTERU | Pravidelná rubrika na serveru iSport.cz s názvem #takurcite, která přináší komentovaný přehled nejzajímavějších sportovních tweetů, je tu s dalším pokračováním. Zajímá vás, jak sportovci strávili svátky? Kdo zlobil a kdo byl hodný? Komu naděloval Santa a komu Ježíšek?

Obligátní přání co nejpříjemnějšího prožití vánočních svátků, gratulace, požehnání... Tradičně nudný konec roku zasáhl i sportovní svět na Twitteru, ale žádné „marné“ tweety vám samozřejmě nenabízíme.

„Sněží! Jsou tu bílé vánoce,“ radoval se Dirk Nowitzki. Tak aspoň někde.

„Když to člověk přežene s jídlem, pohybuje se druhý den jako zpomalený záběr,“ píše se na oficiálním twitterovém účtu stanice ESPN. A televizáci o tom přece musejí něco vědět!

S posledním výkřikem telekomunikační techniky se pochlubil i Jan Veselý. A vida – přinesl mu ho Santa, ne Ježíšek!

 „Po třech dnech mi České aerolinie našly ztracené zavazadlo. Až na to, že většina věcí z něj zmizela.“ Jiří Welsch asi neprožil úplně ideální svátky...

Černý humor z NHL: „Dělal jsem si legraci z pětiletého synovce. A jeho odpověď? Strejdo Mikeu, vždyť ty ani nemáš práci!“ Mike Fisher z Nashville Predators právě okusil tvrdou pěst bezelstné dětské upřímnosti.

Santa Ujfa...

V NBA je tématem posledních dnů nečekaný vyhazov kouče Averyho Johnsona z týmu Brooklyn Nets. „Avery dostal padáka? Nebyl náhodou vyhlášen Nejlepším koučem měsíce? To je jako kdyby Nejlepšího hráče měsíce hned ten další vytrejdovali,“ podivil se hvězdný LeBron James. Ano, Johnson byl vyhlášen Trenérem měsíce za říjen i za listopad – ale v prosinci už si musel s bilancí 14 výher a 14 porážek balit kufry. Inu, tak to chodí, když klub vlastní bohatý Rus; v případě Nets miliardář Michail Prochorov. Nepřipomíná vám to trochu praktiky Romana Abramoviče v Chelsea? Svého otce se pak na Twitteru sympaticky zastal Avery Johnson junior: „Nejlepší hráči nedají snadné koše – jasně, to je určitě chyba táty...“

Začít diskuzi