Sporťákovo KO: Dudovy čuňárny, José Jarolím a Sagan Největší | iSport.cz
Adam Nenadál
4. ledna 2019 • 13:00

Sporťákovo KO: Dudovy čuňárny, José Jarolím a Sagan Největší

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Pohřeb Mariána Čišovského: Dojemné loučení s velkým bojovníkem
Barošovy momenty: Liverpool, turecké obrození i pomoc Baníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

I v roce 2019 pokračuje na webu iSport.cz pokračuje novým dílem pořad Sporťákovo KO. „Nenabízím přehled toho nejdůležitějšího z minulého týdne. Tohle je přehled toho, co zaujalo mě,“ říká redaktor Adam Nenadál. Tentokrát dojde na Radka Dudu i na Josého Mourinha (resp. Karla Jarolíma). Co mají společného?A mimochodem – zaznamenali jste, že naši východní sousedé odstartovali nový rok představením desítky osobností, které vzešly z esemeskového hlasování o největšího Slováka?

Mezi nominovanými je třeba Alexander Dubček, Cyril a Metoděj, Gustáv Husák, Marika Gombitová, ale i cyklistická hvězda Peter Sagan, jediný sportovec v anketě. „Pokud se anketa bude rozhodovat v závěrečném spurtu, troufám si tvrdit, že Sagan předjede i Jánošíka,“ tipuje Nenadál.

Podívejte se na nový síl Sporťákova KO!

Sporťákovo KO: Dudovy čuňárny, José Jarolím a Sagan Největší

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud