Sporťákovo KO: Dudovy čuňárny, José Jarolím a Sagan Největší | iSport.cz
Adam Nenadál
4. ledna 2019 • 13:00

Sporťákovo KO: Dudovy čuňárny, José Jarolím a Sagan Největší

TOP VIDEA
LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou
Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit? Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit?
VŠECHNA VIDEA ZDE

I v roce 2019 pokračuje na webu iSport.cz pokračuje novým dílem pořad Sporťákovo KO. „Nenabízím přehled toho nejdůležitějšího z minulého týdne. Tohle je přehled toho, co zaujalo mě,“ říká redaktor Adam Nenadál. Tentokrát dojde na Radka Dudu i na Josého Mourinha (resp. Karla Jarolíma). Co mají společného?A mimochodem – zaznamenali jste, že naši východní sousedé odstartovali nový rok představením desítky osobností, které vzešly z esemeskového hlasování o největšího Slováka?

Mezi nominovanými je třeba Alexander Dubček, Cyril a Metoděj, Gustáv Husák, Marika Gombitová, ale i cyklistická hvězda Peter Sagan, jediný sportovec v anketě. „Pokud se anketa bude rozhodovat v závěrečném spurtu, troufám si tvrdit, že Sagan předjede i Jánošíka,“ tipuje Nenadál.

Podívejte se na nový síl Sporťákova KO!

Sporťákovo KO: Dudovy čuňárny, José Jarolím a Sagan Největší
360p

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud