Plzeň = příklad pro ostatní. Ani Slavia se s ní nemůže v jedné věci rovnat | iSport.cz
19. prosince 2018 • 17:53

Plzeň = příklad pro ostatní. Ani Slavia se s ní nemůže v jedné věci rovnat

TOP VIDEA
LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou
Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit? Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mezi Slavií a Spartou není jen nevraživost, Vltava a sedmnáct bodů rozdíl, ale i Viktoria Plzeň. Nenápadně nápadný klub, který prožívá další mimořádnou sezonu, v níž nejenže oddaluje vlastní zhasínání, ale dokonce znovu atakuje mistrovský titul. Slovo do pranice: Viktoria budiž příkladem ostatním českým fotbalovým značkám...Sparta těžce dře vlastní dno. Propadá z ekonomiky i z fotbalu zároveň, a všechno se snaží hasit nákupy dalších a dalších hráčů, jako by žádná jiná cesta ven neexistovala. Přitom to je ona, kdo do českého fotbalu přivádí nejvíc odchovaných fotbalistů, ale zejména v poslední době nad nimi ohrnuje nos.

Slavia svého rivala předběhla zejména po sportovní stránce úplně. A stala se dominantní fotbalovou značkou v Česku s velmi slibnou budoucností. Pokud ovšem vydrží entuziasmus čínských vlastníků. A „sešívaní“ budou mít dál z čeho velkopansky žít. Přičemž zároveň zdravý rozum je opravňuje užívat si nyní příjemný a zasloužený čtyřbodový náskok v čele ligy.

U Viktorie je to jinak, a už nejde o náhodu. Tahle náhoda je totiž soustavnou prací ve Štruncových sadech umenšována. Epicentrum mužstva, v němž se soustředí to nejlepší a zároveň i to, z čeho by si žádný mládežník v Česku neměl brát příklad ani omylem, stále zuby nehty drží, a jen ho na okrajích týmové hierarchie doplňují hráči se slušným potenciálem.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud