14. března 2018 • 19:50

Slavia jako Skotové. Není to moc o fotbale, ale je to jízda. Sparta uspává

TOP VIDEA
TOP MOMENTY extraligy: Plekanec v Brně za boha, sedmnáct stehů Doudery TOP MOMENTY extraligy: Plekanec v Brně za boha, sedmnáct stehů Doudery
Sparta - Teplice: Moulis šokuje letenské tribuny! Šílené bránění domácích, 1:0 pro hosty Sparta - Teplice: Moulis šokuje letenské tribuny! Šílené bránění domácích, 1:0 pro hosty
VŠECHNA VIDEA ZDE

Naživo jsem viděl čtyři zápasy. Duklu, Spartu, Slavii a Plzeň. Upoutal mě ale pouze jedinej. A z něj jsem byl přímo nadšenej. Dlouho jsem neviděl takovou radost, euforii a nasazení. Mluvím samozřejmě o Slavii. V tempu byla skoro celý zápas, tohle je asi ten totální fotbal, jak o něm básnil Jindra Trpišovský.Slavia je extrémně soubojová, hraje na hraně faulu, doráží, napadá. Pro rozhodčího musí být strašně složitý ji pískat. Oni se furt nervují, rozčilují, mydlej to. Jsem rád, že proti ní už nemusím kopat.

Všechno rvali silou a já vím proč. Nechci říct, že fotbal neumějí, ale jsou málo šikovní. Spíš mají silové hráče typu Škody a Van Burena. To nejsou žádní technici, ale mají v sobě obdivuhodnou zabejčenost. Tímhle stylem se dřív hrálo na Ostrovech.

Tam taky bušili do vrat, ale pořádných fotbalistů moc neměli. Až přísunem peněz a příchodem zahraničních hvězd se celá liga změnila.

Slavia mi připomíná skotská mužstva. Tam to také není moc o fotbalu, ale je to jízda. Lidem se to líbí, jsou nadšení a u vytržení. Třeba u Sparty jsem usnul, to mě nebavilo. Ze Slavie byl člověk nadšený, dalo se na to koukat.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 17. kola Fortuna ligy »

18. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Plzeň (pá 7.12., 18:00), Dukla - Příbram (pá 7.12., 18:00), Baník Ostrava - Bohemians (so 8.12., 15:00), Karviná - Jablonec (so 8.12., 15:00), Olomouc - Slovácko (so 8.12., 15:00), Slavia - Mladá Boleslav (so 24.11., 17:00), Sparta - Teplice (ne 9.12., 17:00), Liberec - Opava (ne 9.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze