14. března 2018 • 19:50

Slavia jako Skotové. Není to moc o fotbale, ale je to jízda. Sparta uspává

TOP VIDEA
Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Naživo jsem viděl čtyři zápasy. Duklu, Spartu, Slavii a Plzeň. Upoutal mě ale pouze jedinej. A z něj jsem byl přímo nadšenej. Dlouho jsem neviděl takovou radost, euforii a nasazení. Mluvím samozřejmě o Slavii. V tempu byla skoro celý zápas, tohle je asi ten totální fotbal, jak o něm básnil Jindra Trpišovský.Slavia je extrémně soubojová, hraje na hraně faulu, doráží, napadá. Pro rozhodčího musí být strašně složitý ji pískat. Oni se furt nervují, rozčilují, mydlej to. Jsem rád, že proti ní už nemusím kopat.

Všechno rvali silou a já vím proč. Nechci říct, že fotbal neumějí, ale jsou málo šikovní. Spíš mají silové hráče typu Škody a Van Burena. To nejsou žádní technici, ale mají v sobě obdivuhodnou zabejčenost. Tímhle stylem se dřív hrálo na Ostrovech.

Tam taky bušili do vrat, ale pořádných fotbalistů moc neměli. Až přísunem peněz a příchodem zahraničních hvězd se celá liga změnila.

Slavia mi připomíná skotská mužstva. Tam to také není moc o fotbalu, ale je to jízda. Lidem se to líbí, jsou nadšení a u vytržení. Třeba u Sparty jsem usnul, to mě nebavilo. Ze Slavie byl člověk nadšený, dalo se na to koukat.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze