Protesty fanoušků? Je to uhozený. Nechápu, že naháněli Šmejkala | iSport.cz
16. května 2018 • 14:20

Protesty fanoušků? Je to uhozený. Nechápu, že naháněli Šmejkala

TOP VIDEA
Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole! Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole!
Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMENTÁŘ LADISLAVA VÍZKA | Liga kulminuje. Plzeň nemá dvě kola před koncem jistej titul, což je velké překvapení. Všichni jsou stejně přesvědčení, že titul udělají, ale oni si to tak komplikují, že i fanoušci, kteří do Plzně chodí v hojným počtu, jsou nervózní. U toho se musím zastavit.Dějí se věci, které na našich hřištích nejsou moc k vidění. Fanoušci začínají mít pocit, že mají právo usměrňovat klub a nadávat hráčům, a to takovým stylem, že trenér Pavel Vrba musí vyjít ven, uklidnit je a slíbit jim titul. Stejná věc se stala v Teplicích, kde diváci po porážce 1:4 s Brnem vyrazili zase za Danem Šmejkalem.

Hergot, za našich časů tohle nebylo. Lidi se nám do fotbalu nemontovali, i když je fakt, že v Dukle nikdy žádní nebyli.

Jedině, kde mají právo vyvádět, tak ve Slavii. Možná na Spartě a v Ostravě. Tam jsou fandové dvanáctým hráčem, mužstvo neskutečně ženou. Ale třeba v Plzni? Jo, chodí jich dost, ale prý tam fandí nějací noví a fanouškovské skupiny jsou proti sobě.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud