Protesty fanoušků? Je to uhozený. Nechápu, že naháněli Šmejkala | iSport.cz
16. května 2018 • 14:20

Protesty fanoušků? Je to uhozený. Nechápu, že naháněli Šmejkala

TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Stanciu si poradil s kelímkem, protestovalo se proti pondělí LIGA NARUBY: Stanciu si poradil s kelímkem, protestovalo se proti pondělí
PĚTKA: Trenér kola? Vrba za další střídání i vrtochy před novináři PĚTKA: Trenér kola? Vrba za další střídání i vrtochy před novináři
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMENTÁŘ LADISLAVA VÍZKA | Liga kulminuje. Plzeň nemá dvě kola před koncem jistej titul, což je velké překvapení. Všichni jsou stejně přesvědčení, že titul udělají, ale oni si to tak komplikují, že i fanoušci, kteří do Plzně chodí v hojným počtu, jsou nervózní. U toho se musím zastavit.Dějí se věci, které na našich hřištích nejsou moc k vidění. Fanoušci začínají mít pocit, že mají právo usměrňovat klub a nadávat hráčům, a to takovým stylem, že trenér Pavel Vrba musí vyjít ven, uklidnit je a slíbit jim titul. Stejná věc se stala v Teplicích, kde diváci po porážce 1:4 s Brnem vyrazili zase za Danem Šmejkalem.

Hergot, za našich časů tohle nebylo. Lidi se nám do fotbalu nemontovali, i když je fakt, že v Dukle nikdy žádní nebyli.

Jedině, kde mají právo vyvádět, tak ve Slavii. Možná na Spartě a v Ostravě. Tam jsou fandové dvanáctým hráčem, mužstvo neskutečně ženou. Ale třeba v Plzni? Jo, chodí jich dost, ale prý tam fandí nějací noví a fanouškovské skupiny jsou proti sobě.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze