16. května 2018 • 14:20

Protesty fanoušků? Je to uhozený. Nechápu, že naháněli Šmejkala

TOP VIDEA
Galavečer HET ligy: Nádherná Barošová, okouzlující paní Lavičková či Stochova kráska Galavečer HET ligy: Nádherná Barošová, okouzlující paní Lavičková či Stochova kráska
Talent Ajaxu Černý: Byla to smutná sezona ovlivněná tragédií, pořád o tom nedokážu mluvit Talent Ajaxu Černý: Byla to smutná sezona ovlivněná tragédií, pořád o tom nedokážu mluvit
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMENTÁŘ LADISLAVA VÍZKA | Liga kulminuje. Plzeň nemá dvě kola před koncem jistej titul, což je velké překvapení. Všichni jsou stejně přesvědčení, že titul udělají, ale oni si to tak komplikují, že i fanoušci, kteří do Plzně chodí v hojným počtu, jsou nervózní. U toho se musím zastavit.Dějí se věci, které na našich hřištích nejsou moc k vidění. Fanoušci začínají mít pocit, že mají právo usměrňovat klub a nadávat hráčům, a to takovým stylem, že trenér Pavel Vrba musí vyjít ven, uklidnit je a slíbit jim titul. Stejná věc se stala v Teplicích, kde diváci po porážce 1:4 s Brnem vyrazili zase za Danem Šmejkalem.

Hergot, za našich časů tohle nebylo. Lidi se nám do fotbalu nemontovali, i když je fakt, že v Dukle nikdy žádní nebyli.

Jedině, kde mají právo vyvádět, tak ve Slavii. Možná na Spartě a v Ostravě. Tam jsou fandové dvanáctým hráčem, mužstvo neskutečně ženou. Ale třeba v Plzni? Jo, chodí jich dost, ale prý tam fandí nějací noví a fanouškovské skupiny jsou proti sobě.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze