TOP VIDEA
DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným
Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Takže mistrovství světa je za rohem a já na trní. Strašně, ale opravdu strašně moc se těším a nemůžu se dočkat. Fotbal je ve světě sportem číslo jedna, šampionát je jednou za čtyři roky – ne jako hokej rok co rok, až to zevšední.Ta hlavní otázka zní: Kdo to vyhraje? Kdekdo říká Němci, protože to je turnajový mužstvo, a to taky opravdu je, ale já se klidně rovnou přiznám, že jim to nepřeju. Jo, jsem škodolibej a přeju si, aby zhasli. Ať dostanou výprask.

A krom toho si i myslím, že to tak dopadne. Vždyť nevzali Saného. Takovýho plejera nevzít? To znamená, že to musí vyhrát levou zadní, protože on je naprostý hurikán na hřišti... Prý nemá statistiky nebo co.

Myslím, že Němci tentokrát nebudou takoví a trenér Löw to dostane kvůli Sanému sežrat.

A já říkám, že vyhraje Francie. Nejenom proto, že jí fandím. Doma na EURO jim před dvěma lety chyběl krůček, teď jsou ještě lepší. Griezmann, Giroud, Lacazette, Pogba, to je přece síla.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze