Můj život na farmě. Pět zápasů za šest dní? Jsme mladí, to musíme dát | iSport.cz
10. prosince 2018 • 12:16

Můj život na farmě. Pět zápasů za šest dní? Jsme mladí, to musíme dát

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Trpišovský o Stanciovi: Když bude hrát takhle, je mi jedno, kolik bude mít bodů
Mladá Boleslav - Slavia: Stanciu přesným centrem našel Ševčíka, ten otevřel skóre - 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

V pátek a v sobotu jsme s Charlotte, farmou Caroliny, hráli zase dva zápasy venku. Ten první v Hartfordu se našemu útoku celkem povedl, byli jsme u pěti vstřelených gólů a vyhráli jsme 7:4. Všechno tedy začalo, že jsme první gól dostali, prohrávali 1:3, ale v jednom střídání se nám povedlo srovnat na 3:3. Byl to dobrý zápas a i pro mě to bylo zajímavé z toho pohledu, že se mi povedlo nasbírat čtyři asistence, tolik bodů v jednom zápase AHL jsem ještě neudělal. V sobotu jsme vyhráli ve Springfieldu 5:4 a tam mi přibyly tři asistence.Už jsem si tady na hokej docela zvykl. Prvních pět utkání jsem se do statistik nezapsal vůbec, teď je to lepší. Bylo to i trochu tím, že jsem neměl moc zápasovou fyzičku. V Carolině jsem hrál nějakých devět minut a než se do toho zase dostanete, chvíli to trvá. Už se ale cítím dobře.

Abych se přiznal, tak vůbec netuším, jak mě Hurricanes sledují. Všechno jde úplně mimo mě. Nemám žádnou zpětnou vazbu, jestli se jim moje hra líbí, nebo ne. Ale jsem hlavně rád za to, že se posouvá moje role v AHL. Hrál jsem na druhé přesilovce, teď ji občas začínám. Dostávám víc prostoru.

Zápasy se tady hrají většinou přes víkend, klidně tři ve třech dnech, pak máme jeden, dva dny volno a zase se jde trénovat. Je tady jiný režim než v NHL. Jednou jsme dokonce hráli pět utkání v šesti dnech, to jsem naposledy zažil, když mi bylo snad deset let a hráli jsme ještě turnaje.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud