Sudí Petr Ardeleanu v klíčových zápasech o záchranu neobstál
TOP VIDEA
Vrba: Z posil mohou někteří nastoupit už v prvním zápase. Bucha musí být trpělivější Vrba: Z posil mohou někteří nastoupit už v prvním zápase. Bucha musí být trpělivější
Sparta představila nové venkovní dresy. Cílem je titul a postup do skupiny Evropské ligy Sparta představila nové venkovní dresy. Cílem je titul a postup do skupiny Evropské ligy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejdřív Zlín–Baník, týden nato Slovácko–Brno. Rozhodčí Petr Ardeleanu dostal pod svůj dozor dva exponované duely o záchranu. A za jeho výkonem zůstala pachuť. Jestli někomu stranil, to ví nejlíp on sám. Každopádně nasekal tolik chyb, že by stálo za to, aby si oba zápasy komise rozhodčích zpětně pustila a vyhodnotila je.Za Zlín sedmatřicetiletý arbitr, jenž už v minulosti pár průšvihů měl, evidentně potrestán nebyl. Přitom hlavně v prvním poločase vyhodnotil špatně spoustu situací, vesměs ve prospěch ostravského týmu. Zapadlo to, žádná oficiální stížnost nepřilétla. Byl spíš pochválen, když dostal v dalším kole na starost derby v Uherském Hradišti.

Takže se Ardeleanu rozjel na Moravu opět. A rozjel svou další show. Z jeho nominace neměla dobrý pocit paradoxně ani jedna strana. Když se mrknete na fauly brněnského obránce Lukáše Vraštila, nechápete. Toho měl do půlhodiny „vylít“ z placu. A když ne tak rychle, po půli rozhodně.

Samotný hráč po utkání rozhodčímu děkoval, že ho pošetřil. Jen neměl dodávat slova „klobouk dolů.“ Před Ardeleanovým představením v posledních dvou kolech nemůže nikdo smeknout.

Dívám se, kde se hraje příště o udržení. Hm, Mladá Boleslav–Zlín a Slovácko–Dukla. Další odměna pro Ardeleanua? Do Hradiště bych ho radši tak brzy neposílal.

CELÝ SESTŘIH: Slovácko - Brno 1:0. Výhru vystřelil Juroška, hosté jsou poslední
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze