Sudí Petr Ardeleanu v klíčových zápasech o záchranu neobstál
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly
Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejdřív Zlín–Baník, týden nato Slovácko–Brno. Rozhodčí Petr Ardeleanu dostal pod svůj dozor dva exponované duely o záchranu. A za jeho výkonem zůstala pachuť. Jestli někomu stranil, to ví nejlíp on sám. Každopádně nasekal tolik chyb, že by stálo za to, aby si oba zápasy komise rozhodčích zpětně pustila a vyhodnotila je.Za Zlín sedmatřicetiletý arbitr, jenž už v minulosti pár průšvihů měl, evidentně potrestán nebyl. Přitom hlavně v prvním poločase vyhodnotil špatně spoustu situací, vesměs ve prospěch ostravského týmu. Zapadlo to, žádná oficiální stížnost nepřilétla. Byl spíš pochválen, když dostal v dalším kole na starost derby v Uherském Hradišti.

Takže se Ardeleanu rozjel na Moravu opět. A rozjel svou další show. Z jeho nominace neměla dobrý pocit paradoxně ani jedna strana. Když se mrknete na fauly brněnského obránce Lukáše Vraštila, nechápete. Toho měl do půlhodiny „vylít“ z placu. A když ne tak rychle, po půli rozhodně.

Samotný hráč po utkání rozhodčímu děkoval, že ho pošetřil. Jen neměl dodávat slova „klobouk dolů.“ Před Ardeleanovým představením v posledních dvou kolech nemůže nikdo smeknout.

Dívám se, kde se hraje příště o udržení. Hm, Mladá Boleslav–Zlín a Slovácko–Dukla. Další odměna pro Ardeleanua? Do Hradiště bych ho radši tak brzy neposílal.

CELÝ SESTŘIH: Slovácko - Brno 1:0. Výhru vystřelil Juroška, hosté jsou poslední
720p 360p

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze