Sudí Petr Ardeleanu v klíčových zápasech o záchranu neobstál
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Favorité neklopýtnou. Jak vsadit výhodně na Spartu? SÁZKAŘSKÉ TIPY: Favorité neklopýtnou. Jak vsadit výhodně na Spartu?
Trpišovský: Traoré hrál v Táborsku v lese. Teď nám pomáhá v Evropě Trpišovský: Traoré hrál v Táborsku v lese. Teď nám pomáhá v Evropě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejdřív Zlín–Baník, týden nato Slovácko–Brno. Rozhodčí Petr Ardeleanu dostal pod svůj dozor dva exponované duely o záchranu. A za jeho výkonem zůstala pachuť. Jestli někomu stranil, to ví nejlíp on sám. Každopádně nasekal tolik chyb, že by stálo za to, aby si oba zápasy komise rozhodčích zpětně pustila a vyhodnotila je.Za Zlín sedmatřicetiletý arbitr, jenž už v minulosti pár průšvihů měl, evidentně potrestán nebyl. Přitom hlavně v prvním poločase vyhodnotil špatně spoustu situací, vesměs ve prospěch ostravského týmu. Zapadlo to, žádná oficiální stížnost nepřilétla. Byl spíš pochválen, když dostal v dalším kole na starost derby v Uherském Hradišti.

Takže se Ardeleanu rozjel na Moravu opět. A rozjel svou další show. Z jeho nominace neměla dobrý pocit paradoxně ani jedna strana. Když se mrknete na fauly brněnského obránce Lukáše Vraštila, nechápete. Toho měl do půlhodiny „vylít“ z placu. A když ne tak rychle, po půli rozhodně.

Samotný hráč po utkání rozhodčímu děkoval, že ho pošetřil. Jen neměl dodávat slova „klobouk dolů.“ Před Ardeleanovým představením v posledních dvou kolech nemůže nikdo smeknout.

Dívám se, kde se hraje příště o udržení. Hm, Mladá Boleslav–Zlín a Slovácko–Dukla. Další odměna pro Ardeleanua? Do Hradiště bych ho radši tak brzy neposílal.

CELÝ SESTŘIH: Slovácko - Brno 1:0. Výhru vystřelil Juroška, hosté jsou poslední
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze