Sparta chtěla ukázat svaly. Rozpačité poselství vlastní slabosti... | iSport.cz
Ondřej Kuchař
8. října 2018 • 13:02

Sparta chtěla ukázat svaly. Rozpačité poselství vlastní slabosti...

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Barcelona - Bayern 2:8. Brutální debakl! Německý tým je v semifinále
Nejlepší přestupová období historie: Kdy se nejvíc zaskvěly Barca nebo AC Milán?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rozhodli se ukázat fanouškům alespoň svaly. Odhodlání nenechat se doma zmasírovat jen tak bez odporu. Sparťané proti Zlínu zkusili v poslední minutě poslat extralize vzkaz: I prohrávat s námi bude bolet. Jenže poselství to bylo hodně rozpačité.V Kanadě i v německé lize by to asi byla běžná věc. Za stavu 1:5 poslat na poslední minutu borce, kteří prostě shodí rukavice a předvedou domácímu publiku rohovnickou vložku, alespoň něco. A protivníkovi připomenou, že tři body mají nějakou cenu. Trenér Uwe Krupp rozhodně nikomu nenařídil, ať soupeře zraní. Nesmysl. Pokyn ve výše zmíněném rázu ale zaznít mohl.

Extraliga však na nic takového zvyklá není. Zlínští na sparťanské osekávačky reagovali se stoickým klidem, nenechali se rozhodit. Slavili triumf, čekali na sirénu. Domácí nebyli schopní dostat se jim pod kůži, tak se alespoň rozhodli duel dohrát do šarvátky. Výsledkem nebyla demonstrace síly, k žádné kloudné bitce nedošlo. Výsledkem bylo hloupé zranění protivníka a vytočení sebe sama. Víc než svaly Sparta ukázala vlastní zranitelnost. A nevyspělost. Krupp své hráče ještě musí naučit mnohé.

SESTŘIH: Sparta - Zlín 1:5. Berani doslova rozdrtili pražského rivala

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Hokej
Generali Česká Cup Play off NHL

Motorismus
Velká cena Brna 2020 Valašská Rally 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud