Díky za zážitek! Zasloužený potlesk zní po postupu i přes vyřazení | iSport.cz
Petr Adam
22. února 2013 • 00:27

Díky za zážitek! Zasloužený potlesk zní po postupu i přes vyřazení

Autor: Petr Adam
TOP VIDEA
Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým
Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0 Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jedni nadšeně křepčili po dalším krásném výsledku, druzí si museli pořádně brečet. Přes protikladné emoce z čtvrteční noci v Evropské lize mají dvě věci fotbalisté Plzně a Sparty společné.1. Ukázali, že nemusí být v ostré konkurenci jen za otloukánky. V pohárových odvetách nenechala Plzeň vydechnout dopředu slušně nalomenou Neapol. Mám podezření, že jen udržovat náskok by snad Vrbovi hráči už ani neuměli. A Sparta se zase poučila ze svého projevu z minulého týdne a dostala Chelsea pořádně do úzkých. I remíza ze Stamford Bridge se počítá. Stejný výsledek na stejném místě dosáhl v této sezoně například Juventus nebo Manchester City. Je hezké se zařadit do řady hned za světoznámé fotbalové firmy.

2. Oba české kluby také předvedly, že během zimy se dokázaly dobře posílit a nevyhazovaly zmateně velké peníze. O čtvrteční trefy se postaraly ve všech třech případech právě čerstvé posily. Právě kvůli velkým momentům si borce jako Davida Lafatu, Jana Kovaříka a Stanislava Tecla ve Štruncových sadech a na Letné pořizovali.

Jeden zážitek máme za sebou, na další se fanoušci mohou těšit na konci března. To se Sparta s Plzní potká v Gambrinus lize. Podle všeho by to měl být zápas, který bude kvalitou hodně vyčnívat nad běžné zvyklosti.

Kouč Plzně Pavel Vrba si vychutnával zasloužené ovace
Kouč Plzně Pavel Vrba si vychutnával zasloužené ovace

 
Články odjinud


Články odjinud