Šílenost à la Hašek? Trenér mě chválil. Domlouval jsem masku Čechínovi | iSport.cz
11. března 2019 • 13:40

Šílenost à la Hašek? Trenér mě chválil. Domlouval jsem masku Čechínovi

TOP VIDEA
LIGOVÝ INSIDER: Vrba by byl pro Spartu nejlepší, jen Slavia má svůj styl LIGOVÝ INSIDER: Vrba by byl pro Spartu nejlepší, jen Slavia má svůj styl
Procházka o úspěchu v Japonsku: diváci ho hnali, pokřik nevysvětloval Procházka o úspěchu v Japonsku: diváci ho hnali, pokřik nevysvětloval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vítězství! Po debaklu 1:8 doma s Winnipegem jsme měli co napravovat, jsem rád, že na ledě Nashvillu se nám to povedlo. Tohle je v NHL výhodou. Jeden den selžete, hned další to můžete odčinit a rychle zapomenout. Vrátili jsme se ke hře, která nám poslední dva měsíce přinášela ovoce a díky které jsme ve hře o play off! Vyplatilo se.Hned po mizerném utkání s Jets si vzali slovo v kabině zkušení kluci. Řekli, že to prostě musíme hodit za hlavu. Kabinu u nás řídí kapitán Justin Williams, tým umí nabudit parádně i Jordán Martinook. Trenér z toho nedělal vědu, ani nám nepouštěl video nebo něco takového. Neřval, nikoho nepotopil. Řekl, že by nás mohl po jednom obejít a každému vyčinit, ale neudělal to. Sám býval špičkový útočník, ví, jak to v lize chodí. Ukázal, že nám věří, a bylo to dobře.

Nejvíc ze všech mi bylo líto kolegy Curtise McElhinneyho, který schytal všech osm kousků. Trenér ho nechal až do konce, protože mě potřeboval čerstvého na Predátory. Po zápase jsem ho nechal být, až v letadle jsem za ním šel a sedl si k němu. Pokecali jsme, nakonec jsme se tomu i zasmáli. Říkal, že je to jeho rekord, že ještě nikdy tolik gólů nedostal. Měl toho plné zuby, ale nakonec to stejně musíte přejít, jinak vás to semele.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud