Ze Slavie musí odejít trenér Lubina, nebo půlka týmu | iSport.cz
Zdeněk Janda
3. prosince 2014 • 09:19

Ze Slavie musí odejít trenér Lubina, nebo půlka týmu

Mizérie hokejistů Slavie pokračuje. Šestigólový debakl utržili i proti Kometě
TOP VIDEA
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Výtečná příprava. Solidní vstup do sezony. Ale potom už přišel sešup. A vrcholí to zmarem, kardiální ostudou. Slavia se dostala do bezvýchodné situace. Sama už si nepomůže, cesta ven vede pouze přes léčbu šokem. Na tahu je majitel Vladimír Pitter, jenž sice klub v minulé sezoně svým angažováním zachránil od nejhoršího, což musí fanoušci ocenit. Ale moc daleko ji neposunul. Což se teď odhalilo v té nejrealističtější podobě. Buď musí udělat totální vítr v kádru a vyměnit třeba šest až sedm hráčů (hlavně obránců), nebo se rozloučit s koučem Ladislavem Lubinou. Vzhledem k ekonomickým možnostem je varianta B schůdnější. A na místě. Nejde o to, že proti němu stojí fanoušci. Za ním stojí bídné výsledky.

Rozháraná hra, chaos, chyby. 31 inkasovaných gólů v posledních pěti zápasech mluví za všechno. Jasně, on na ledě není. Ale impulz už musí přijít. Buď totálně jiný kádr, nebo jeho odchod.

Aktuální situace je neudržitelná. Slavia si z této situace a ve stávající podobě cestu nenajde. Na místě je šoková terapie.

Témata:  sport, hokej, extraliga, Slavia, blog
 
Články odjinud


Články odjinud