Maslák vyhrál čtvrtku v Toruni. Zaběhl svůj nejlepší letošní čas | iSport.cz
6. února 2019 • 20:14

Maslák vyhrál čtvrtku v Toruni. Zaběhl svůj nejlepší letošní čas

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pavel Maslák vyhrál na atletickém mítinku IAAF v Toruni závod na 400 metrů ve svém letošním maximu 46,19 sekundy a v sérii halové World Tour navázal na sobotní triumf z Karlsruhe. Český rekordman se zlepšil o více než půl sekundy a posunul se do pozice letošní české jedničky před Jana Tesaře (46,26)."Zase se mi běželo o něco lépe, ale rozběhl jsem to pomaleji než v Karlsruhe, protože jsem měl nevýhodou dráhu. Ale byl jsem na prvním místě po prvním kole a mohl jsem běžet svoje tempo," citoval Masláka web Top Athletics. Český sprinter aspiruje na celkové prvenství v Tour, nyní ji vede a další start ho čeká v Düsseldorfu 20. února. O osm dní dříve se ještě představí na třístovce v Ostravě.

V Polsku byl jeho největším soupeřem na dráze Slovinec Luka Janežič, kterého porazil o 27 setin, v prvním běhu se ale k Maslákovi přiblížil Američan Nathan Stroher na 13 setin. Právě za Janežičem je Maslák nyní třetí v evropských tabulkách, nejrychlejší čas na světě zaběhl letos zatím Nor Karsten Warholm (45,56).

Překážkářka Zuzana Hejnová při letošním debutu na čtyřsetmetrové trati dokončila slabší první běh třetí a časem 53,60, který je o setinu lepší než limit B pro účast na halovém mistrovství Evropy v Glasgow, obsadila celkově sedmé místo. Nejrychlejší byla v osobním rekordu a druhém nejlepším čase této sezony 51,91 domácí Iga Baumgartová-Witanová.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud