Satoranský je bez šéfa. Chicago po 22 letech odvolalo manažera Formana | iSport.cz
13. dubna 2020 • 20:24

Satoranský je bez šéfa. Chicago po 22 letech odvolalo manažera Formana

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Poradí si Slavia s neoblíbeným Jabloncem? Co Sparta v Karviné?
INSIDER: Kanga? Větší chyba se nemohla stát. Holeš možná vystřízliví
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vedení Chicaga Bulls, v němž působí jediný český basketbalista v NBA Tomáš Satoranský, dnes oficiálně propustilo generálního manažera Gara Formana. Je to další ze změn ve vedení klubu v posledních dnech. Kouč Jim Boylen zatím zůstává ve funkci.V minulém týdnu se stal novým ředitelem pro basketbalové operace bývalý litevský reprezentant Arturas Karnišovas, následně vybral do funkce asistenta generálního manažera J.J. Polka. A dnes po 22 letech v Chicagu skončil Forman.

"Gar neúnavně pracoval pro organizaci Chicago Bulls, nejprve jako skaut a poté v exekutivě," uvedl prezident Jerry Reinsdorf v prohlášení. Forman byl generálním manažerem 11 let. Za tu dobu klub sedmkrát postoupil do play off, v posledních dvou letech už ne.

Změny ve vedení Chicaga přicházejí v závěru nepříliš vydařené sezony. Než byla kvůli koronaviru přerušena, byli Bulls v tabulce Východní konference na jedenáctém místě. Osmadvacetiletý Satoranský přišel do Chicaga loni z Washingtonu a s Bulls podepsal tříletou smlouvu.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud